کارگروه آموزش / اسامی ثبت‌نام‌شدگان کارگاه توان‌افزایی جهت آمادگی آزمون ورودی مربیگری درجه 3 برف و یخ

1397/02/05 | بخشنامه ها



متن خبر :

پیرو بخشنامه شماره 333/د/263/96 تاریخ 22/12/96 مبنی بر برگزاری کارگاه توان‌افزایی جهت آمادگی آزمون ورودی مربیگری درجه 3 برف و یخ، بدین وسیله اسامی ثبت‌نام شدگان را به شرح زیر اعلام می‌نماید:

¯ زمان برگزاري: 10 اردیبهشت  تا  11 اردیبهشت  1397

¯ زمان و مکان پذیرش: ساعت 7صبح ـ دوشنبه 10 اردیبهشت 1397 حسن در، جاده زاگون

¯ زمان اختتامیه: ساعت 17 سه شنبه 11 اردیبهشت 1397

¯ لوازم و تجهیزات مورد نیاز:

کفش و پوشاک مناسب فصل، لوازم شخصی، نوشت افزار، کمکهای اولیه و لوازم فنی مورد نیاز

¯ توجه:

ـ كليه لوازم فني بايد داراي استاندارد UIAA باشند.

ـ هزينه اسكان، تغذيه و اياب و ذهاب به عهده شركت‌كنندگان مي‌باشد.

آقایان:

استان اعزامی

نام و نام خانوادگی

ردیف

استان اعزامی

نام و نام خانوادگی

ردیف

فارس

احمد بدیعی فرجام

26

مازندران

محسن سام دلیری

1

فارس

محمد شکری زاده دودجی

27

تهران

ناصر مقدم

2

اصفهان

حسین کرمی چمگردانی

28

تهران

حسین شاهینی

3

آذربایجان غربی

عبدالله پروانه

29

تهران

هاشم ذوالقدر

4

اصفهان

رسول ساداتیان

30

تهران

علی محبوبی

5

اصفهان

شهرام صحرانشین سامانی

31

تهران

سعید نجف آبادی فراهانی

6

زنجان

روزبه ادیب

32

خراسان رضوی

سیدمجید عابدی

7

زنجان

اسداله محمدی راد

33

زنجان

حسین مصطفوی

8

اصفهان

حسین فرامرزی

34

تهران

هادی سرور

9

زنجان

جواد جباری

35

اصفهان

محمد علائیان

10

فارس

امین نیک ذات

36

تهران

رستم یادگاری

11

تهران

امیررضا عبادی

37

اصفهان

امین دهقان

12

تهران

محمدرضا سیاره مقدم

38

قزوین

سید میلاد موسوی اشکوری

13

البرز

محمود بهروز پيرسلطان

39

البرز

حسین نظری

14

تهران

محمد رشید

40

قزوین

حامد حکیم جوادی

15

خراسان رضوی

حسام الدین عباسی کوشک مهدی

41

تهران

محمدرضا همتی تیر آبادی

16

خراسان رضوی

رسول مقیم شوقی

42

کرمانشاه

فرشید مهدی آبادی

17

مرکزی

عليرضا دره

43

خراسان رضوی

سیدمهدی فرزان‌فر

18

اصفهان

حمید امامی

44

مرکزی

مهدی مظفری

19

اصفهان

مصطفی استکی

45

اصفهان

مسعود پورمیدانی

20

خراسان رضوی

محسن اشرفي سيس

46

مرکزی

احمد آقائی

21

خراسان رضوی

سروش قادری

47

اصفهان

پیمان آزادی بروجنی

22

اصفهان

مرتضی اشرفی حبیب آبادی

48

یزد

مهدی ربیعی

23

تهران

مجید دلنوا

49

گیلان

کوروش سعادتخواه صومعه سرائی

24

تهران

علیرضا فضلعلی کاظمی

50

اصفهان

سعید رمضانی

25

خانم‌ها:

استان اعزامی

نام و نام خانوادگی

ردیف

استان اعزامی

نام و نام خانوادگی

ردیف

تهران

هستی مهریزی

11

فارس

آرتا دخت مصفا جهرمی

1

مازندران

زهرا آیاتی

12

تهران

فهیمه خسروی

2

گیلان

نرگس قربانی پور دیوشلی

13

فارس

لیلا پیروی

3

آذربایجان شرقی

زهرا نعمتی

14

فارس

فاطمه حق نگهدار

4

کردستان

مهشید الماسی

15

مرکزی

نفیسه صیدی دینه کبودی

5

خراسان رضوی

ثریا فرازی یزدان آباد

16

مرکزی

رقیه قدیمی

6

تهران

شبنم حقیریان

17

مرکزی

هاجر مسعودی عینالو

7

اصفهان

ریحانه اسماعیلی

18

تهران

الهه ناز سعیدی

8

کرمان

زینب یوسفی پور کرمانی

19

کرمانشاه

بهاره کوتی

9

خراسان شمالی

سمیرا سعیدی

20

فارس

فرانک کریمی

10

 


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





آخرین بخشنامه ها

1397/07/30 -- کمیته آموزش / قابل توجه مربیان، مدرسان محترم و برگزارکنندگان دوره‌های آموزشی
1397/07/30 -- اطلاعیه / اعلام ظرفیت مجاز برنامه‌های کوه‌نوردی در باشگاه‌های کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی
1397/07/25 -- کارگروه آموزش / اعلام اسامی قبول شدگان دوره مدرسی نقشه خوانی و کار با قطب نما 25و 26 مرداد 97 استان تهران
1397/07/25 -- نخستین دوره مسابقات سنگ‌نوردی المپیاد استعدادهای برتر مقارن با میلاد حضرت رسول اکرم (ص) و گرامیداشت هفته وحدت / آذر 97 پسران در استان زنجان/ دختران در استان کرمان
1397/07/25 -- کارگروه غارنوردی و غارشناسی / دوره بازآموزی مربیان درجه 3 غارنوردی مردان ـ زنان/ آبان 97
1397/07/24 -- کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره داوری درجه 3 صعودهای ورزشی تهران ـ مهر 97
1397/07/24 -- اطلاعیه و هشدار مهم / منع مصرف نوشابه‌های انرژی‌زا در رده‌های پایه!
1397/07/23 -- کارگروه مسابقات و لیگ / نخستین دوره جام سنگ‌نوردی باشگاه‌ها زنان ـ مردان
1397/07/14 -- بازانتشار/کارگاه یخ‌نوردی با حضور “آنجلیکا رینر” (Angelika Rainer) قهرمان یخ‌نوردی جهان و مربی نام‌آشنای ایتالیا “مارکو سروالی” (Marco Servalli)
1397/07/11 -- اطلاعیه / کمپ یخ‌نوردی کیروف کشور روسیه
1397/07/11 -- کارگروه آموزش / اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 3 برف و یخ آقایان و بانوان/ سبلان ـ مرداد وشهریور 97
1397/07/10 -- کارگاه یخ‌نوردی با حضور “آنجلیکا رینر” (Angelika Rainer) قهرمان یخ‌نوردی جهان و مربی نام‌آشنای ایتالیا “مارکو سروالی” (Marco Servalli) ـ مهر 1397ـ پلور/ مردان و زنان
1397/07/10 -- کارگروه آموزش / اعلام اسامی قبول‌شدگان مرحله اول آزمون ورودی مربیگری درجه3 دره‌نوردی و برگزاری مرحله دوم آزمون ورودی مربیگری درجه3 دره‌نوردی/ تهران
1397/07/09 -- کارگروه صعودهای ورزشی / برگزاری سومین دوره داوری درجه یک صعودهای ورزشی تهران/ مردان ـ زنان/ آبان 97
1397/07/09 -- کارگروه صعودهای ورزشی / برگزاری چهارمین دوره داوری درجه دو صعودهای ورزشی تهران ـ آبان 97 /مردان ـ زنان
1397/07/09 -- کارگروه صعودهای ورزشی /دوره بازآموزی داوری درجه 3 صعودهای ورزشی مردان ـ زنان/تهران/مهر 97
1397/07/09 -- کارگروه مسابقات و لیگ / کلیات برگزاری نخستین دوره المپیاد سنگ‌نوردی استعدادهای برتر آذر 97 ـ کرمان ـ زنجان
1397/07/08 -- کمیته تیم های ملی / برگزاری اردوی آمادگی انتخابی جهت حضور در مسابقات سنگنوردی قهرمانی آسیا رده سنی نوجوانان و جوانان/ زنجان/ دختران و پسران/ مهر 97
1397/07/08 -- احكام مربیگری، داوری، طراحی و مربی راهنمای کوهستان سطح باشگاه آماده تحویل - مهر 97
1397/07/03 -- کارگروه آموزش / اسامی پذیرفته‌شدگان دوره مربیگری درجه 3 کوه‌پیمایی بانوان شهریور 1397 / استان گلستان


بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها