کارگروه آموزش / اسامی ثبت‌نام‌شدگان کارگاه توان‌افزایی جهت آمادگی آزمون ورودی مربیگری درجه 3 برف و یخ

1397/02/05 | بخشنامه ها



متن خبر :

پیرو بخشنامه شماره 333/د/263/96 تاریخ 22/12/96 مبنی بر برگزاری کارگاه توان‌افزایی جهت آمادگی آزمون ورودی مربیگری درجه 3 برف و یخ، بدین وسیله اسامی ثبت‌نام شدگان را به شرح زیر اعلام می‌نماید:

¯ زمان برگزاري: 10 اردیبهشت  تا  11 اردیبهشت  1397

¯ زمان و مکان پذیرش: ساعت 7صبح ـ دوشنبه 10 اردیبهشت 1397 حسن در، جاده زاگون

¯ زمان اختتامیه: ساعت 17 سه شنبه 11 اردیبهشت 1397

¯ لوازم و تجهیزات مورد نیاز:

کفش و پوشاک مناسب فصل، لوازم شخصی، نوشت افزار، کمکهای اولیه و لوازم فنی مورد نیاز

¯ توجه:

ـ كليه لوازم فني بايد داراي استاندارد UIAA باشند.

ـ هزينه اسكان، تغذيه و اياب و ذهاب به عهده شركت‌كنندگان مي‌باشد.

آقایان:

استان اعزامی

نام و نام خانوادگی

ردیف

استان اعزامی

نام و نام خانوادگی

ردیف

فارس

احمد بدیعی فرجام

26

مازندران

محسن سام دلیری

1

فارس

محمد شکری زاده دودجی

27

تهران

ناصر مقدم

2

اصفهان

حسین کرمی چمگردانی

28

تهران

حسین شاهینی

3

آذربایجان غربی

عبدالله پروانه

29

تهران

هاشم ذوالقدر

4

اصفهان

رسول ساداتیان

30

تهران

علی محبوبی

5

اصفهان

شهرام صحرانشین سامانی

31

تهران

سعید نجف آبادی فراهانی

6

زنجان

روزبه ادیب

32

خراسان رضوی

سیدمجید عابدی

7

زنجان

اسداله محمدی راد

33

زنجان

حسین مصطفوی

8

اصفهان

حسین فرامرزی

34

تهران

هادی سرور

9

زنجان

جواد جباری

35

اصفهان

محمد علائیان

10

فارس

امین نیک ذات

36

تهران

رستم یادگاری

11

تهران

امیررضا عبادی

37

اصفهان

امین دهقان

12

تهران

محمدرضا سیاره مقدم

38

قزوین

سید میلاد موسوی اشکوری

13

البرز

محمود بهروز پيرسلطان

39

البرز

حسین نظری

14

تهران

محمد رشید

40

قزوین

حامد حکیم جوادی

15

خراسان رضوی

حسام الدین عباسی کوشک مهدی

41

تهران

محمدرضا همتی تیر آبادی

16

خراسان رضوی

رسول مقیم شوقی

42

کرمانشاه

فرشید مهدی آبادی

17

مرکزی

عليرضا دره

43

خراسان رضوی

سیدمهدی فرزان‌فر

18

اصفهان

حمید امامی

44

مرکزی

مهدی مظفری

19

اصفهان

مصطفی استکی

45

اصفهان

مسعود پورمیدانی

20

خراسان رضوی

محسن اشرفي سيس

46

مرکزی

احمد آقائی

21

خراسان رضوی

سروش قادری

47

اصفهان

پیمان آزادی بروجنی

22

اصفهان

مرتضی اشرفی حبیب آبادی

48

یزد

مهدی ربیعی

23

تهران

مجید دلنوا

49

گیلان

کوروش سعادتخواه صومعه سرائی

24

تهران

علیرضا فضلعلی کاظمی

50

اصفهان

سعید رمضانی

25

خانم‌ها:

استان اعزامی

نام و نام خانوادگی

ردیف

استان اعزامی

نام و نام خانوادگی

ردیف

تهران

هستی مهریزی

11

فارس

آرتا دخت مصفا جهرمی

1

مازندران

زهرا آیاتی

12

تهران

فهیمه خسروی

2

گیلان

نرگس قربانی پور دیوشلی

13

فارس

لیلا پیروی

3

آذربایجان شرقی

زهرا نعمتی

14

فارس

فاطمه حق نگهدار

4

کردستان

مهشید الماسی

15

مرکزی

نفیسه صیدی دینه کبودی

5

خراسان رضوی

ثریا فرازی یزدان آباد

16

مرکزی

رقیه قدیمی

6

تهران

شبنم حقیریان

17

مرکزی

هاجر مسعودی عینالو

7

اصفهان

ریحانه اسماعیلی

18

تهران

الهه ناز سعیدی

8

کرمان

زینب یوسفی پور کرمانی

19

کرمانشاه

بهاره کوتی

9

خراسان شمالی

سمیرا سعیدی

20

فارس

فرانک کریمی

10

 


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





آخرین بخشنامه ها

1397/05/30 -- احکام مربیگری، داوری، طراحی و مربی راهنمای کوهستان سطح باشگاه / آماده تحویل / مرداد 1397
1397/05/29 -- کارگروه مسابقات و لیگ/ سومین جشنواره ملی سنگ‌نوردی منطقه آزاد ماکو / شهریور 97
1397/05/29 -- گارگروه آموزش / دوره بازآموزی مربیان درجه 3 سنگ‌نوردی ویژه آقایان و بانوان
1397/05/29 -- کارگروه آموزش / دوره بازآموزی مربیان درجه 2 سنگ‌نوردی ویژه آقایان و بانوان
1397/05/29 -- کارگروه آموزش / دوره‌های بازآموزی مربیان درجه 3 کوهپیمایی ویژه آقایان و بانوان
1397/05/29 -- کارگروه صعودهای ورزشی/ دومین دوره طراحی مسیر درجه3 یخ نوردی زنان ـ مردان/ پلور ـ مهر97
1397/05/29 -- بازانشار / کارگروه صعودهای ورزشی / آزمون ورودي مربيگري درجه 2 و 3 صعودهاي ورزشي / مردان و زنان / پلور ـ شهریور 97
1397/05/29 -- بازانشار / کارگروه صعودهای ورزشی / آزمون ورودي دوره طراحي مسير درجه 3 و 2 صعودهاي ورزشي/ مردان و زنان / پلور ـ شهریور 97
1397/05/29 -- چهارمین گردهمايي پيشکسوتان کوه نوردي و صعودهاي ورزشي کشور
1397/05/24 -- کارگروه صعودهای ورزشی / کارگاه آشنایی و تمرینی یخ‌نوردی با حضور “آنجلیکا رینر” (Angelika Rainer) قهرمان یخ‌نوردی جهان و مربی نام‌آشنای ایتالیا “مارکو سروالی” (Marco Servalli) ـ مهر 1397
1397/05/24 -- اعلام جدول زمانبندی جام‌های جهانی یخنوردی سال 2018 ـ 2019 میلادی
1397/05/24 -- کارگروه مسابقات و لیگ / نخستین دوره جام سنگ‌نوردی باشگاه‌ها فصل اول مهر 1397 « مردان – زنان »
1397/05/24 -- کارگروه آموزش / آزمون ورودی مربیگری درجه 3 دره‌نوردی تهران/ مهر 97/ آقایان و بانوان
1397/05/24 -- کارگروه آموزش / اعلام اسامی قبول‌شدگان آزمون ورودی درجه 2 کوه‌پیمایی آقایان و برگزاری دوره مربیگری درجه 2 کوه‌پیمایی به میزبانی استان آذربایجان شرقی
1397/05/23 -- کارگروه مسابقات و لیگ / شیوه‌نامه اجرایی جام سنگ‌نوردی باشگاه‌های کشور در سال 1397
1397/05/22 -- کارگروه آموزش / اسامی پذیرفته‌شدگان دوره مربیگری درجه 3 کوه‌پیمایی آقایان مرداد 1397 / کلاردشت / ونداربن
1397/05/20 -- فراخوان پنجمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی سنگ‌نوردی جهت حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا
1397/05/20 -- فراخوان پنجمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی سنگ‌نوردی جهت حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا
1397/05/16 -- اطلاعیه پرتال جامع فدراسیون
1397/05/15 -- کارگروه مسابقات و لیگ/ هجدهمین دوره مسابقات سنگ‌نوردی قهرمانی کشور رده‌های سنی نوجوانان A ، B و C ـ جوانان و بزرگسالان ـ سرعت ـ مردان و زنان


بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها