برگزاری همزمان اردوی تیم‌های ملی سرعت و کمباین / فراخوان سنگ‌نوردان منتخب

1397/03/12 | تیم های ملی



متن خبر :

به آگاهی می‌رساند؛ اردوی چهارم تیم ملی کمباین  و اردوی دوم تیم ملی سرعت جهت حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا از تاریخ20 لغایت 25 خرداد ماه در استان کرمان به شرح زیر برگزار می‌شود: متقضی است مراتب به اطلاع منتخبین استان رسانده شود.

     ¯ شروع اردو: یکشنبه 20 خرداد  تا جمعه 25 خرداد 1397

اسامی مدعوین تیم ملی کمباین

آقایان:

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

1

خسرو هاشم زاده

تهران

5

متین بیات

همدان

2

رضا کلاسنگیان

گلستان

6

محسن عبداللهی

فارس

3

محمدعلی آقاداودی

اصفهان

7

محمدامین محمدلو

زنجان

4

ابوالفضل حسن‌پور

خراسان رضوی

ــ

ــ

ــ

بانوان:

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

1

الناز رکابی

زنجان

4

فاطمه جعفری

کرمان

2

محیا دارابیان

زنجان

5

افسانه میراحمدی

اصفهان

3

راحیل رمضانی

همدان

ــ

ــ

ــ

 

اسامی مدعوین تیم ملی سرعت

آقایان:

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

1

رضا علیپورشنازندی‌فرد

قزوین

4

حمیدرضا توزنده‌جانی

خراسان رضوی

2

احسان اسرار

خراسان رضوی

5

محمد احتشام‌نیا

قزوین

3

مهدی علیپورشنازندی‌فرد

قزوین

ــ

ــ

ــ

بانوان:

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

1

الناز رکابی

زنجان

4

کبری لکزایی‌فر

خوزستان

2

محیا دارابیان

زنجان

5

اعظم کرمی

کرمان

3

حدیث نظری

کرمان

ــ

ــ

ــ

 



آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





آخرین بخشنامه ها

1397/08/21 -- کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره داوری درجه یک و دو صعودهای ورزشی آبان 97
1397/08/21 -- کارگروه مسابقات و لیگ / چهارمین دوره مسابقات دوی کوهستان (اسکای رانینگ) جام فجر
1397/08/20 -- کارگروه حفظ محیط کوهستان / اعلام اسامی واجدین شرایط جهت حضور در دوره مدرسی حفظ محیط کوهستان آقایان و بانوان/ کرمانشاه/ آذر 97
1397/08/20 -- کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 3 صعودهای ورزشی زنان ـ پلور ـ آبان 97
1397/08/20 -- کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 2 صعودهای ورزشی پلور ـ آبان 97
1397/08/20 -- اجرای طرح ستاد اطلاع‌رسانی و پیشگیری از حوادث کوهستان (زمستان 97 و بهار 98) در استان‌ها
1397/08/19 -- کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول شدگان دوره طراحی مسیر درجه 3 صعودهای ورزشی پلور- مهر 97
1397/08/14 -- کارگروه مسابقات و لیگ / برگزاری مسابقات درای تولینگ جام فجر کمباین ـ پلور ـ آذر 97
1397/08/07 -- خودداری از برگزاری دوره‌های آموزشی کوه‌پیمایی، پیشرفته صعودهای ورزشی، دره‌نوردی و سنگ‌نوردی در فصل سرما
1397/08/07 -- کارگروه آموزش / اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 3 سنگ نوردی آقایان و بانوان پل خواب ـ شهریور 97
1397/08/07 -- کارگروه آموزش / اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 2 برف و یخ آقایان و بانوان سبلان ـ شهریور 97
1397/08/07 -- کارگروه آموزش / اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 2 سنگ نوردی آقایان و بانوان پل خواب ـ شهریور 97
1397/08/07 -- کارگروه مسابقات و لیگ / ششمین دوره مسابقات درای تولینگ جام فجر ـ انتخابی تیم ملی و اعزام آزاد گرامیداشت هفته وحدت و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی سرطناب و سرعت ـ پلور آذر97 / مردان و زنان
1397/08/06 -- کارگروه مسابقات و لیگ / چهارمین دوره مسابقات دوی کوهستان (اسکای رانینگ) جام فجر تهران ـ درکه تا پارک جمشیدیه / آذر 97
1397/08/02 -- اطلاعیه / صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان کشور
1397/08/01 -- کارگروه آموزش / اسامی قبول‌شدگان آزمون ورودی مربیگری درجه3 دره‌نوردی و برگزاری مربیگری درجه3 دره‌نوردی/ استان تهران/ آقایان و بانوان
1397/07/30 -- کمیته آموزش / قابل توجه مربیان، مدرسان محترم و برگزارکنندگان(باشگاه‌ها) دوره‌های آموزشی
1397/07/30 -- اطلاعیه / اعلام ظرفیت مجاز برنامه‌های کوه‌نوردی در باشگاه‌های کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی
1397/07/25 -- کارگروه آموزش / اعلام اسامی قبول شدگان دوره مدرسی نقشه خوانی و کار با قطب نما 25و 26 مرداد 97 استان تهران
1397/07/25 -- نخستین دوره مسابقات سنگ‌نوردی المپیاد استعدادهای برتر مقارن با میلاد حضرت رسول اکرم (ص) و گرامیداشت هفته وحدت / آذر 97 پسران در استان زنجان/ دختران در استان کرمان


بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها

کارگروه مسابقات و لیگ / چهارمین دوره مسابقات دوی کوهستان (اسکای رانینگ) جام فجر

کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره داوری درجه یک و دو صعودهای ورزشی آبان 97

اجرای طرح ستاد اطلاع‌رسانی و پیشگیری از حوادث کوهستان (زمستان 97 و بهار 98) در استان‌ها

کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 2 صعودهای ورزشی پلور ـ آبان 97

برگزاری دوره بازآموزی مربیان درجه ۳ غارنوردی + عکس

کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 3 صعودهای ورزشی زنان ـ پلور ـ آبان 97

جلسه کمیته کوه‌نوردی و استاندارد اتحادیه جهانی کوه‌نوردی/ بررسی اضافه شدن «دیواره‌نوردی» به مباحث IFMGA

کارگروه حفظ محیط کوهستان / اعلام اسامی واجدین شرایط جهت حضور در دوره مدرسی حفظ محیط کوهستان آقایان و بانوان/ کرمانشاه/ آذر 97

کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول شدگان دوره طراحی مسیر درجه 3 صعودهای ورزشی پلور- مهر 97

آغاز دوره مربیگری درجه ۳صعودهای ورزشی مردان پلور- آبان۹۷