کارگروه آموزش / اسامی پذیرفته‌شدگان آزمون ورودی مربیگری درجه سه کوهپیمایی استان کهگیلویه و بویراحمد

1397/04/02 | بخشنامه ها



متن خبر :

پیرو برگزاری آزمون ورودی مربیگری درجه 3 کوه‌پیمایی در تاریخ­ 25 و 26 خرداد 97 در استان کهگیلویه و بویراحمد، اسامی پذیرفته‌شدگان آزمون به شرح زیر اعلام می‌گردد:

آقایان:

استان

نام و نام خانوادگی

ردیف

استان

نام و نام خانوادگی

ردیف

قم

محسن اصلانی

9

آذربایجان شرقی

وحید مجملی مایلی

1

کرمان

سید مرتضی علوی

10

آذربایجان شرقی

داریوش سعیدی ایلخچی

2

کهگیلویه و بویراحمد

جعفر گودرزی اصل

11

آذربایجان شرقی

سید محمد درشگه ساز

3

کهگیلویه و بویراحمد

عزت اله حسین زاده

12

اصفهان

رضا دنیادیده

4

کهگیلویه و بویراحمد

مهدی پورانصاری

13

چهارمحال و بختیاری

داود پورکاوه دهکردی

5

کهگیلویه و بویراحمد

علی عزیزی

14

خوزستان

مهرداد امیری

6

گیلان

سید هادی سید جوادی

15

خوزستان

علیرضا عابد نژاد

7

همدان

وحید محمودی

16

فارس

امین معظمی

8

 

بانوان:

استان

نام و نام خانوادگی

ردیف

استان

نام و نام خانوادگی

ردیف

کهگیلویه و بویراحمد

ساره حسینی

5

خراسان رضوی

كتایون محمودی فر

1

همدان

آرزو کرمی

6

فارس

زهره دشمن زیاری

2

همدان

اسراء نادی

7

کهگیلویه و بویراحمد

فاطمه زارعی

3

همدان

فائزه بابائی مجد

8

کهگیلویه و بویراحمد

فریده اسماعیلی نسب

4

 


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





آخرین بخشنامه ها

1397/06/27 -- کارگروه صعودهای ورزشی / نتایج آزمون ورودی مربیگری درجه 3 و 2 صعودهای ورزشی زنان / پلور/ شهریور 1397
1397/06/27 -- کارگروه صعودهای ورزشی / نتایج آزمون ورودی مربیگری درجه 3 و 2 صعودهای ورزشی مردان / پلور/ شهریور 1397
1397/06/25 -- قدردانی کمیته مسابقات و لیگ از برگزاری هجدهمین دوره مسابقات سنگ‌نوردی قهرمانی کشور، ماده سرعت
1397/06/20 -- کارگروه حفظ محیط کوهستان / برگزاری آزمون ورودی دوره تربیت مدرس مبانی حفظ محیط کوهستان
1397/06/18 -- کارگروه روابط بین الملل / حضور در تورنمنت‌های بین‌المللی مورد تأیید IFSC
1397/06/18 -- کارگروه صعودهای ورزشی / نتایج آزمون ورودی طراحی درجه 3 و 2 صعودهای ورزشی مردان و زنان/ پلور/ شهریور 1397
1397/06/17 -- کارگروه تیم های ملی / مسابقات سنگ‌نوردی آسیایی رده سنی نوجوانان C و D/ دختران و پسران/ تایلند
1397/06/15 -- کارگروه راهنمایان کوهستان / اعلام اسامی راهنمایان کوهستان سطح عمومی
1397/06/13 -- کارگروه مسابقات و لیگ / شیوه نامه برگزاری نخستین دوره المپیاد استعدادهای برتر
1397/06/13 -- کارگروه صعودهای ورزشی / دوره سراسری داوری درجه ۳ صعودهای ورزشی تهران/ مهر ۹۷/ ویژه آقایان و بانوان
1397/06/13 -- بازانتشار /کارگروه صعودهای ورزشی / آزمون ورودی دوره داوری درجه 1 و 2 صعودهای ورزشی (مردان و زنان) تهران ـ شهریور 97
1397/06/13 -- بازانتشار / کارگروه مسابقات و لیگ/ هجدهمین دوره مسابقات سنگ‌نوردی قهرمانی کشور رده‌های سنی نوجوانان A ، B و C ـ جوانان و بزرگسالان ـ سرعت ـ مردان و زنان
1397/06/11 -- نصب پرچم‌های سیاه مزین به نام اباعبداله الحسین (ع) در مسیر قله‌های شاخص و پرتردد
1397/06/11 -- کارگروه آموزش / اعلام نتایج دوره مربیگری درجه 3 کوهپیمایی – آقایان کهگیلویه وبویر احمد – مرداد 97
1397/06/11 -- کارگروه آموزش / تغییر مکان برگزاری دوره مربیگری درجه3 کوهپیمایی آقایان/ 18 تا 23 شهریور
1397/06/11 -- کارگروه مسابقات و لیگ / اعلام میزبانی فصل اول نخستین دوره جام سنگنوردی باشگاه ها مهر 1397
1397/06/08 -- برگزاری آزمون ورودی دوره های مربیگری و طراحی درجه 2 و 3 صعودهای ورزشی شهریور 97 پلور(مردان)
1397/06/05 -- لزوم حفاظت از کوهستان‌ها در مقابل تخریب‌های گسترده
1397/06/05 -- بازانتشار / هجدهمین دوره مسابقات سنگ نوردي قهرماني کشور / رده‌هاي سني نوجوانان B و A- جوانان (پسران و دختران) پلور ـ شهریور 1397 / سرطناب و بلدرينگ
1397/06/08 -- برگزاری آزمون ورودی دوره های مربیگری و طراحی درجه 2 و 3 صعودهای ورزشی شهریور 97 پلور(مردان)


بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها