مسابقات سنگنوردی قهرمانی استان لرستان در رده های سنی نونهالان، نوجوانان جوانان بزرگسالان و پیشکسوتان

1397/06/03 | هئیت های استانی



متن خبر :

مسابقات  سنگنوردی قهرمانی استان در رده های سنی نونهالان  نوجوانان جوانان بزرگسالان و پیشکسوتان با حضور بیش از ۵۰ سنگنورد در مورخه یکم لغایت دوم شهریور ماه به مناسبت عید سعید قربان در سالن سنگنوردی  شهید رستمی در رشته( سر طناب و بلدرینگ )برگزار و نتایج ذیل حاصل گردد،
رشته بلدرینگ مردان:
رده سنی  نونهالان 
پارسا رستمی از خرم اباد اول_ ابوالفضل  عباس نژاد از کوهدشت دوم_ آمار زرین جویی از بروجرد سوم

نوجوانان
محمد امیر میر اسماعیلی از نورآباد اول_ حسین زنده کار از خرم اباد دوم_ ارشاد خدادادی از نور آباد سوم

جوانان 
مهران بیاناتی از خرم اباد اول

بزرگسالان :
محمد خورشید وند از خرم آباد اول_ حسین لک از دورود دوم_ رضا سمیعی از خرم آباد سوم

پیشکسوتان:
رضا  فرهادی نژاد از خرم اباد اول _ آرش طهماسبی از کوهدشت دوم _ رضا رحمت پور از خرم اباد سوم


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





آخرین بخشنامه ها

1397/06/27 -- کارگروه صعودهای ورزشی / نتایج آزمون ورودی مربیگری درجه 3 و 2 صعودهای ورزشی زنان / پلور/ شهریور 1397
1397/06/27 -- کارگروه صعودهای ورزشی / نتایج آزمون ورودی مربیگری درجه 3 و 2 صعودهای ورزشی مردان / پلور/ شهریور 1397
1397/06/25 -- قدردانی کمیته مسابقات و لیگ از برگزاری هجدهمین دوره مسابقات سنگ‌نوردی قهرمانی کشور، ماده سرعت
1397/06/20 -- کارگروه حفظ محیط کوهستان / برگزاری آزمون ورودی دوره تربیت مدرس مبانی حفظ محیط کوهستان
1397/06/18 -- کارگروه روابط بین الملل / حضور در تورنمنت‌های بین‌المللی مورد تأیید IFSC
1397/06/18 -- کارگروه صعودهای ورزشی / نتایج آزمون ورودی طراحی درجه 3 و 2 صعودهای ورزشی مردان و زنان/ پلور/ شهریور 1397
1397/06/17 -- کارگروه تیم های ملی / مسابقات سنگ‌نوردی آسیایی رده سنی نوجوانان C و D/ دختران و پسران/ تایلند
1397/06/15 -- کارگروه راهنمایان کوهستان / اعلام اسامی راهنمایان کوهستان سطح عمومی
1397/06/13 -- کارگروه مسابقات و لیگ / شیوه نامه برگزاری نخستین دوره المپیاد استعدادهای برتر
1397/06/13 -- کارگروه صعودهای ورزشی / دوره سراسری داوری درجه ۳ صعودهای ورزشی تهران/ مهر ۹۷/ ویژه آقایان و بانوان
1397/06/13 -- بازانتشار /کارگروه صعودهای ورزشی / آزمون ورودی دوره داوری درجه 1 و 2 صعودهای ورزشی (مردان و زنان) تهران ـ شهریور 97
1397/06/13 -- بازانتشار / کارگروه مسابقات و لیگ/ هجدهمین دوره مسابقات سنگ‌نوردی قهرمانی کشور رده‌های سنی نوجوانان A ، B و C ـ جوانان و بزرگسالان ـ سرعت ـ مردان و زنان
1397/06/11 -- نصب پرچم‌های سیاه مزین به نام اباعبداله الحسین (ع) در مسیر قله‌های شاخص و پرتردد
1397/06/11 -- کارگروه آموزش / اعلام نتایج دوره مربیگری درجه 3 کوهپیمایی – آقایان کهگیلویه وبویر احمد – مرداد 97
1397/06/11 -- کارگروه آموزش / تغییر مکان برگزاری دوره مربیگری درجه3 کوهپیمایی آقایان/ 18 تا 23 شهریور
1397/06/11 -- کارگروه مسابقات و لیگ / اعلام میزبانی فصل اول نخستین دوره جام سنگنوردی باشگاه ها مهر 1397
1397/06/08 -- برگزاری آزمون ورودی دوره های مربیگری و طراحی درجه 2 و 3 صعودهای ورزشی شهریور 97 پلور(مردان)
1397/06/05 -- لزوم حفاظت از کوهستان‌ها در مقابل تخریب‌های گسترده
1397/06/05 -- بازانتشار / هجدهمین دوره مسابقات سنگ نوردي قهرماني کشور / رده‌هاي سني نوجوانان B و A- جوانان (پسران و دختران) پلور ـ شهریور 1397 / سرطناب و بلدرينگ
1397/06/08 -- برگزاری آزمون ورودی دوره های مربیگری و طراحی درجه 2 و 3 صعودهای ورزشی شهریور 97 پلور(مردان)


بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها