نتایج هجدهمین دوره مسابقات سنگنوردی قهرمانی کشور بخش دختران ماده سرطناب رده های سنی جوانان، نوجوانان Aو B +عکس

1397/06/15 | مسابقات و لیگ



متن خبر :

نتایج هجدهمین دوره مسابقات سنگنوردی قهرمانی کشور بخش  دختران ماده سرطناب رده های سنی جوانان، نوجوانان Aو B  :

جوانان 
نفر اول نگین نجفی از زنجان
نفر دوم زهرا سیفی از همدان
آزاده کلوشادی از اصفهان 

نوجوان B
نفر اول سیده غزل غیاثی از خراسان رضوی
نفر دوم فاطمه پوربحری راه پیما از تهران 
ریحانه سادات موسوی از تهران 

نوجوانA
نفر اول محیا دارابیان از زنجان 
نفر دوم ثناعزیززنجانی از زنجان 
نفر سوم ملیکا راحمی حقیقی از تهران

تعداد نفرات شرکت کننده: ۴۶ نفر 
تعداد تیم ها: ۱۵ تیم

جدول نتایج و عکس ها در ادامه: 


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه

جوانان.pdf
حجم : 71KB
دانلود
نوجوان A.pdf
حجم : 76KB
دانلود
نوجوان B.pdf
حجم : 90KB
دانلود

مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





آخرین بخشنامه ها

1397/08/21 -- کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره داوری درجه یک و دو صعودهای ورزشی آبان 97
1397/08/21 -- کارگروه مسابقات و لیگ / چهارمین دوره مسابقات دوی کوهستان (اسکای رانینگ) جام فجر
1397/08/20 -- کارگروه حفظ محیط کوهستان / اعلام اسامی واجدین شرایط جهت حضور در دوره مدرسی حفظ محیط کوهستان آقایان و بانوان/ کرمانشاه/ آذر 97
1397/08/20 -- کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 3 صعودهای ورزشی زنان ـ پلور ـ آبان 97
1397/08/20 -- کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 2 صعودهای ورزشی پلور ـ آبان 97
1397/08/20 -- اجرای طرح ستاد اطلاع‌رسانی و پیشگیری از حوادث کوهستان (زمستان 97 و بهار 98) در استان‌ها
1397/08/19 -- کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول شدگان دوره طراحی مسیر درجه 3 صعودهای ورزشی پلور- مهر 97
1397/08/14 -- کارگروه مسابقات و لیگ / برگزاری مسابقات درای تولینگ جام فجر کمباین ـ پلور ـ آذر 97
1397/08/07 -- خودداری از برگزاری دوره‌های آموزشی کوه‌پیمایی، پیشرفته صعودهای ورزشی، دره‌نوردی و سنگ‌نوردی در فصل سرما
1397/08/07 -- کارگروه آموزش / اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 3 سنگ نوردی آقایان و بانوان پل خواب ـ شهریور 97
1397/08/07 -- کارگروه آموزش / اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 2 برف و یخ آقایان و بانوان سبلان ـ شهریور 97
1397/08/07 -- کارگروه آموزش / اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 2 سنگ نوردی آقایان و بانوان پل خواب ـ شهریور 97
1397/08/07 -- کارگروه مسابقات و لیگ / ششمین دوره مسابقات درای تولینگ جام فجر ـ انتخابی تیم ملی و اعزام آزاد گرامیداشت هفته وحدت و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی سرطناب و سرعت ـ پلور آذر97 / مردان و زنان
1397/08/06 -- کارگروه مسابقات و لیگ / چهارمین دوره مسابقات دوی کوهستان (اسکای رانینگ) جام فجر تهران ـ درکه تا پارک جمشیدیه / آذر 97
1397/08/02 -- اطلاعیه / صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان کشور
1397/08/01 -- کارگروه آموزش / اسامی قبول‌شدگان آزمون ورودی مربیگری درجه3 دره‌نوردی و برگزاری مربیگری درجه3 دره‌نوردی/ استان تهران/ آقایان و بانوان
1397/07/30 -- کمیته آموزش / قابل توجه مربیان، مدرسان محترم و برگزارکنندگان(باشگاه‌ها) دوره‌های آموزشی
1397/07/30 -- اطلاعیه / اعلام ظرفیت مجاز برنامه‌های کوه‌نوردی در باشگاه‌های کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی
1397/07/25 -- کارگروه آموزش / اعلام اسامی قبول شدگان دوره مدرسی نقشه خوانی و کار با قطب نما 25و 26 مرداد 97 استان تهران
1397/07/25 -- نخستین دوره مسابقات سنگ‌نوردی المپیاد استعدادهای برتر مقارن با میلاد حضرت رسول اکرم (ص) و گرامیداشت هفته وحدت / آذر 97 پسران در استان زنجان/ دختران در استان کرمان


بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها