کمیته استعدادیابی/ اعلام جزئیات برگزاری نخستین دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر و لیست نفرات شرکت کننده

1397/08/27 | بخشنامه ها



متن خبر :

نظر به برگزاری نخستین دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر، جزئیات مربوطه به شرح زیر اعلام می‌گردد. مقتضی است ضمن مطالعه و رعایت دقیق، به اطلاع تیم های شرکت‌کننده رسانده شود.

¯ پذیرش، ثبت نام و افتتاحیه: مطابق اعلام پیشین پذیرش تیم‌ها از ساعت 14 الی 16 روز چهارشنبه 30 آبان می‌باشد.

¯ آدرس محل پذیرش:

 پسران: زنجان، بلوار ۲۲ بهمن، مجموعه ورزشی انقلاب، خوابگاه شهید رستم‌خانی، مسئول پذیرش: نصیری ۰۹۱۹۳۴۱۰۵۷۳

دختران: کرمان، خیابان علی‌ابن‌ابیطالب (فابریک)، به سمت میدان خواجو، سمت راست، مجتمع سعادت، مسئول پذیرش: رائینی‌نژاد 09131980512

¯ ساعت شروع مراسم افتتاحیه:

زنجان: ساعت 18 روز چهارشنبه ـ آدرس: بلوار ۲۲ بهمن، مجموعه ورزشی انقلاب، خوابگاه شهید رستم‌خانی

کرمان: ساعت 17:30 روز چهارشنبه ـ آدرس: خیابان شریعتی، قبل از چهار راه ولیعصر (باغ ملی)، سالن تجلی

ـ حضور کلیه تیم‌ها با لباس متحد الشکل و به موقع در مراسم افتتاحیه الزامی می باشد.

ـ جلسه فنی برای همه گرایش ها ساعت 21 روز چهارشنبه ۳۰ آبان

¯ مدارک الزامی که تیم باید جهت پذیرش همراه داشته باشند:

1 اصل کارت ملی یا شناسنامه 2- کارت بیمه ورزشی معتبر. 3- گواهی اشتغال به تحصیل منطبق با موارد اعلام شده در بخشنامه های پیشین. 4- رضایت نامه اولیا که توسط هیات استان تایید شده باشد. 5-  معرفی نامه از اداره کل ورزش و جوانان استان. 6- فرم سلامت جسمانی

¯ تغذیه و اسکان به طور کامل بر عهده میزبان می‌باشد.

¯ مسابقات:

ـ برنامه اجرایی (جدول زمانبندی مسابقات) و لیست‌های شروع اولیه به پیوست می‌باشد. بدیهی است این موارد غیر رسمی بوده و با توجه به اخذ مدارک ثبت نام ، امکان تغییر در آنها وجود دارد و لیست های نهایی پس از تکمیل ثبت نام در جلسه فنی در اختیار تیم ها قرار خواهد گرفت.

ـ مرحله مقدماتی رشته بولدرینگ به صورت بولدر جم برگزار می شود.

ـ مسابقات سرعت بر روی مسیر استاندارد 15 متر با اضافه کردن گیره استاندارد خواهد بود که نقشه مسیر متعاقباً اعلام خواهد شد.

 ¯ توجه:

ـ کلیه شرکت‌کنندگان پس از اخذ شماره شرکت‌کننده موظف به حفظ و نگهداری از آن در تمام طول مسابقه می‌باشند و ورزشکاران بدون شماره شرکت‌کننده مجاز به حضور در مسابقه نیستند.

ـ میزبانان گرامی از پذیرش هرگونه همراه به جز سرپرست و مربی رسمی تیم معذور می‌باشند.


فایل های پیوست ( لیست شروع مسابقات ) را دریافت و به دقت ملاحظه و تکمیل نمائید:


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه

جدول زمانبندی مسابقات پسران.jpeg
حجم : 152KB
دانلود
جدول زمانبندی مسابقات دختران.jpeg
حجم : 151KB
دانلود
BoulderJam F1.pdf
حجم : 174KB
دانلود
BoulderJam F2.pdf
حجم : 162KB
دانلود
BoulderJam M1A.pdf
حجم : 165KB
دانلود
BoulderJam M1B.pdf
حجم : 166KB
دانلود
BoulderJam M2A.pdf
حجم : 167KB
دانلود
BoulderJam M2B.pdf
حجم : 165KB
دانلود
lead -F1 Route1.pdf
حجم : 79KB
دانلود
lead -F1 Route2.pdf
حجم : 79KB
دانلود
lead -F2 Route1.pdf
حجم : 65KB
دانلود
lead -F2 Route2.pdf
حجم : 65KB
دانلود
lead -M1 Route2.pdf
حجم : 92KB
دانلود
lead -M2 Route1.pdf
حجم : 91KB
دانلود
lead -M2 Route2.pdf
حجم : 91KB
دانلود
SPEED- F1.pdf
حجم : 180KB
دانلود
SPEED- F2.pdf
حجم : 164KB
دانلود
SPEED- M1.pdf
حجم : 191KB
دانلود
SPEED- M2.pdf
حجم : 195KB
دانلود
lead -M1 Route1.pdf
حجم : 92KB
دانلود

مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





آخرین بخشنامه ها

1397/09/27 -- کمیته غارنوردی و غارشناسی / ارسال رزومه جهت بررسی شرکت در آزمون ورودی دوره تربیت مدرس کارگاه آموزشی نقشه برداری غار
1397/09/26 -- کمیته آموزش / چاپ احکام دوره‌های آموزشی توسط هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان
1397/09/20 -- کمیته کوه‌نوردی با اسکی/ فراخوان ثبت‌نام در مسابقات کوه‌نوردی با اسکی کاپ جهانی و کاپ آسیا آقایان و بانوان/ اسفند 97 و فروردین 98
1397/09/19 -- کارگروه غارنوردی و غارشناسی / اعلام نتیجه دوره بازآموزی مربیان درجه 3 غارنوردی قم/ آبان 97
1397/09/18 -- کارگروه حفظ محیط کوهستان / اعلام آدرس محل برگزاری دوره مدرسی حفظ محیط کوهستان آقایان و بانوان/ کرمانشاه/ آذر 97
1397/09/14 -- کارگروه آموزش / اعلام نتیجه دوره بازآموزی مربیان درجه 1 و درجه 2 سنگ نوردی آقایان و بانوان/ مهر97/ پل‌خواب
1397/09/14 -- کارگروه آموزش / اعلام نتیجه دوره بازآموزی مربیان درجه 3 سنگ نوردی آقایان و بانوان/ مهر97/ پل‌خواب
1397/09/12 -- تغییر زمان و اعلام محل برگزاری نخستین دوره جام سنگ‌نوردی باشگاه‌ها
1397/09/07 -- کارگاه دانش‌افزایی طراحی یخنوردی با حضور Vasily Terekhin از طراحان بین‌المللی فدراسیون جهانی کوه‌نوردی UIAA پلور ـ دی 97
1397/09/07 -- قدردانی از حضور فعال و تلاش های ارزشمند در برگزاری نخستین دوره المپیاد استعدادهای برتر سنگ‌نوردی
1397/09/07 -- کمپ تمرینی یخ‌نوردی فدراسیون جهانی کوه‌نوردی (UIAA) با حضور Vasily Terekhin مربی، ورزشکار و طراح بین‌المللی دی 1397ـ پلور و میگون/ مردان و زنان
1397/08/30 -- کمیته آموزش / اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان دوره مربیگری درجه 2 کوه‌پیمایی آقایان مهر 1397 / آذربایجان شرقی
1397/08/30 -- کارگروه آموزش / اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان دوره مربیگری درجه 3 دره نوردی آقایان و بانوان آبان 1397 / تهران
1397/08/29 -- بازانتشار / کارگروه مسابقات و لیگ / ششمین دوره مسابقات درای تولینگ جام فجر ـ انتخابی تیم ملی و اعزام آزاد گرامیداشت هفته وحدت و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی سرطناب و سرعت ـ پلور آذر97 / مردان و زنان
1397/08/29 -- کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 3 صعودهای ورزشی مردان ـ پلور ـ آبان 97
1397/08/29 -- کارگروه آموزش / نتیجه سه دوره بازآموزی مربیان درجه سه کوهپیمایی خراسان رضوی، تهران، مرکزی
1397/08/28 -- کارگروه مسابقات و لیگ / اعلام نقشه مسیر سرعت نخستین دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر کرمان ـ زنجان/ آذر 97
1397/08/27 -- کمیته استعدادیابی/ اعلام جزئیات برگزاری نخستین دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر و لیست نفرات شرکت کننده
1397/08/26 -- کارگروه غارنوردی و غارشناسی / اسامی قبول شدگان دوره مربیگری درجه 3 غارنوردی
1397/08/21 -- کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره داوری درجه یک و دو صعودهای ورزشی آبان 97


بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها