نتایج اولین دوره مسابقات سنگ‌نوردی المپیاد استعدادهای برتر کشور / به روز می‌شود+ عکس

1397/09/01 | استعدادیابی



متن خبر :



اولین دوره مسابقات سنگ‌نوردی المپیاد استعدادهای برتر کشور از ۴شنبه سی ام آبان ماه  با برگزاری مراسم افتتاحیه و انجام رقابت‌های پسران در زنجان و دختران در کرمان، در ۴ ماده لید، بولدر، سرعت و ترکیبی آغاز شده است. 

اخباری از کرمان:
مسابقات المپياد ورزشي دختران در ماده سرعت صبح روز پنج شنبه یکم آذر ماه با حضور 57 ورزشكار و 15 سرپرست و مربي در مجموع 72 نفراز پانزده استان اغاز شد. مراسم افتتاحیه در سالن «تجلی» زنجان با شکوه خاصی انجام گردید.
استان هاي حاضر: تهران -خوزستان- مركزي -خراسان شمالي- فارس -سيستان و بلوچستان -قزوين -آذربايجان شرقي -هرمزگان- همدان -اصفهان- مازندران -كرمان -خراسان رضوي و زنجان.
شایان ذکر است تيم استعداد يابي با حضور در مسابقات، طبق برنامه از پيش تعيين شده كارگروه استعداد يابي فدراسيون، با مشارکت سرپرستان و ورزشكاران هر تيم اقدامات مربوطه را انجام دادند. 

اخباری از زنجان:

مسابقات سنگ‌نوردی رشته سرعت پسران در شهر کرمان ابتدا با دور تمرینی رده سنی گروه اول نوجوانان با حضور 47 نفر از 16 استان کشور آغاز گردید.

مرحله مقدماتی این مسابقات در ساعت 11 در سالن 6 هزار مجموعه ورزشی انقلاب در حال برگزاری می باشد. شایان ذکر است تعداد 16 نفر از این رده به مرحله فینال مسابقات راه خواهند یافت. ضمنا فینال مسابقات این رشته بعداز ظهر امروز برگزار خواهد شد.

« گچکار» نماینده وزارت ورزش و جوانان ناظر بر رقابت هاست.

نتایج: 

🔴نتایج نخستین روز مسابقات سنگنوردی المپیاد استعدادهای برتر-کرمان 
 بخش دختران 

ماده سرعت:
گروه اول ١٢ و ١٣ سال:
🥇سارا زراعت زاده از  كرمان نفر اول
🥈ايناز محمدي از كرمان نفر دوم
🥉صبا شمع‌خاني از همدان نفر سوم

گروه دوم ١۴ و ١۵ سال:
🥇اناهيتا اريانفر از كرمان نفر اول
🥈زهرا کهنوجی از كرمان نفر دوم
🥉شيما رستگار از زنجان نفر سوم

*********** 
🔴نتایج نخستین روز مسابقات سنگنوردی المپیاد استعدادهای برتر- زنجان 
بخش پسران
 ماده سرعت: 
گروه اول ١٢ و ١٣ سال:
 🥇مقام اول کیارش کرخی از خراسان رضوی
 🥈امیرحسین ایران‌شاهی از تهران
 🥉امین توکلی نسب از خراسان شمالی 

گروه دوم ١۴ و ١۵ سال: 
🥇مقام اول سید رضا تقی‌پور از خراسان‌رضوی
 🥈مقام دوم بنیامین زنگی‌آبادی از سیستان‌وبلوچستان
 🥉مقام سوم یوسف از خورشیدهمدانی خراسان‌رضوی

********************
دومین روز مسابقات سنگنوردی المپیاد استعدادهای برتر با رقابت‌های بولدرینگ صبح امروز مسابقات در ماده بلدرينگ دختران با حضور شصت و هفت ورزشكار و بيست و يك سرپرست و مربي با حضور بيست و يك استان اغاز شد.

********************
🔴نتایج دومین روز مسابقات سنگنوردی المپیاد استعدادهای برتر - کرمان 
بخش دختران
ماده بولدرینگ: 

گروه اول ١٢ و ١٣ سال: 
🥇سارا زراعت زاده از كرمان 
🥈ياسمين رضاپور از خراسان شمالي 
🥉ايناز محمدی از كرمان

گروه دوم ١۴ و ١۵ سال: 
🥇فاطمه پوربحری از تهران 
🥈پريسا مددی از البرز
 🥉شيما رستگار از زنجان

 ***********

🔴نتایج دومین روز مسابقات سنگنوردی المپیاد استعدادهای برتر - زنجان
 بخش پسران
ماده بولدرینگ: 
گروه اول ١٢ و ١٣ سال: 
🥇امین سعادتمند از خراسان رضوی
🥈ماهان عطایی از فارس 
🥉رضا قبیشاوی از خوزستان

 گروه دوم ١۴ و ١۵ سال:
 🥇محمد یوسفی از خراسان‌رضوی 
🥈رادین فروغیان از تهران
 🥉سید رضا تقی پور از خراسان‌رضوی

 ***********

آغاز مسابقات در سومين روز المپياد سنگ‌نوردي؛ دختران - کرمان
امروز هفتاد و سه ورزشكار در ماده ليد رقابت مي ‌کنند. 
گفتنی‌ست؛ تا امروز در مجموع ١٩٣ ورزشكار از بيست و سه استان در ماده هاي سرعت بلدرينگ و ليد .شركت نموده اند. 
فردا اين مسابقات در ماده كمباين ادامه خواهد داشت.
🔴نتایج سومین روز مسابقات: سنگ‌نوردی المپیاد استعدادهای برتر - کرمان/ بخش دختران: 
ماده لید: 
*گروه اول ١٢ و ١٣ سال: 
🥇سارا زراعت زاده از كرمان 
🥈ریحانه موسوی از تهران
 🥉هلیا حسینی از كرمان

 *گروه دوم ١۴ و ١۵ سال:
 🥇پریسا مددی از البرز 
🥈فاطمه پوربحری از تهران 
🥉شيما رستگار از زنجان

🔴نتایج سومین روز مسابقات سنگنوردی المپیاد استعدادهای برتر-زنجان / بخش پسران/ ماده لید:

*گروه اول ١٢ و ١٣ سال:
🥇امین توکلی‌نسب از خراسان شمالی
🥈امیرحسین ایرانشاهی از تهران
🥉علی‌اصغر عمارلو از خراسان رضوی

*گروه دوم ١۴ و ١۵ سال:
🥇سبدرضا تقی‌پور از خراسان‌رضوی
🥈محمدرضا نوری از زنجان 
🥈محمدیوسفی از خراسان‌رضوی

🔴نتایج چهارمین روز مسابقات سنگ‌نوردی المپیاد استعدادهای برتر -کرمان/بخش دختران:

*ماده کمباین:

-گروه اول ١٢ و ١٣ سال:
🥇سارا زراعت زاده از كرمان
🥈آیناز محمدی از کرمان
🥉ریحانه سادات موسوی از تهران 

گروه دوم ١۴ و ١۵ سال
🥇فاطمه پوربحری  از تهران
🥈شيما رستگار از زنجان
🥉آناهیتا آریانفر از کرمان

🔴نتایج چهارمین روز مسابقات سنگنوردی المپیاد استعدادهای برتر زنجان-بخش پسران:
*ماده کمباین:

-گروه اول ١٢ و ١٣ سال:
🥇امین سعادتمند از خراسان رضوی
🥈امیرحسین ایرانشاهی از تهران
🥉امین توکلی نسب از خراسان شمالی

-گروه دوم ١۴ و ١۵ سال:
🥇محمدیوسفی از خراسان‌رضوی
🥈سیدرضا تقی پور  از خراسان رضوی
🥉محمدرضا نوری از زنجان


عکس ها در ادامه:...


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





آخرین بخشنامه ها

1397/09/27 -- کمیته غارنوردی و غارشناسی / ارسال رزومه جهت بررسی شرکت در آزمون ورودی دوره تربیت مدرس کارگاه آموزشی نقشه برداری غار
1397/09/26 -- کمیته آموزش / چاپ احکام دوره‌های آموزشی توسط هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان
1397/09/20 -- کمیته کوه‌نوردی با اسکی/ فراخوان ثبت‌نام در مسابقات کوه‌نوردی با اسکی کاپ جهانی و کاپ آسیا آقایان و بانوان/ اسفند 97 و فروردین 98
1397/09/19 -- کارگروه غارنوردی و غارشناسی / اعلام نتیجه دوره بازآموزی مربیان درجه 3 غارنوردی قم/ آبان 97
1397/09/18 -- کارگروه حفظ محیط کوهستان / اعلام آدرس محل برگزاری دوره مدرسی حفظ محیط کوهستان آقایان و بانوان/ کرمانشاه/ آذر 97
1397/09/14 -- کارگروه آموزش / اعلام نتیجه دوره بازآموزی مربیان درجه 1 و درجه 2 سنگ نوردی آقایان و بانوان/ مهر97/ پل‌خواب
1397/09/14 -- کارگروه آموزش / اعلام نتیجه دوره بازآموزی مربیان درجه 3 سنگ نوردی آقایان و بانوان/ مهر97/ پل‌خواب
1397/09/12 -- تغییر زمان و اعلام محل برگزاری نخستین دوره جام سنگ‌نوردی باشگاه‌ها
1397/09/07 -- کارگاه دانش‌افزایی طراحی یخنوردی با حضور Vasily Terekhin از طراحان بین‌المللی فدراسیون جهانی کوه‌نوردی UIAA پلور ـ دی 97
1397/09/07 -- قدردانی از حضور فعال و تلاش های ارزشمند در برگزاری نخستین دوره المپیاد استعدادهای برتر سنگ‌نوردی
1397/09/07 -- کمپ تمرینی یخ‌نوردی فدراسیون جهانی کوه‌نوردی (UIAA) با حضور Vasily Terekhin مربی، ورزشکار و طراح بین‌المللی دی 1397ـ پلور و میگون/ مردان و زنان
1397/08/30 -- کمیته آموزش / اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان دوره مربیگری درجه 2 کوه‌پیمایی آقایان مهر 1397 / آذربایجان شرقی
1397/08/30 -- کارگروه آموزش / اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان دوره مربیگری درجه 3 دره نوردی آقایان و بانوان آبان 1397 / تهران
1397/08/29 -- بازانتشار / کارگروه مسابقات و لیگ / ششمین دوره مسابقات درای تولینگ جام فجر ـ انتخابی تیم ملی و اعزام آزاد گرامیداشت هفته وحدت و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی سرطناب و سرعت ـ پلور آذر97 / مردان و زنان
1397/08/29 -- کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 3 صعودهای ورزشی مردان ـ پلور ـ آبان 97
1397/08/29 -- کارگروه آموزش / نتیجه سه دوره بازآموزی مربیان درجه سه کوهپیمایی خراسان رضوی، تهران، مرکزی
1397/08/28 -- کارگروه مسابقات و لیگ / اعلام نقشه مسیر سرعت نخستین دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر کرمان ـ زنجان/ آذر 97
1397/08/27 -- کمیته استعدادیابی/ اعلام جزئیات برگزاری نخستین دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر و لیست نفرات شرکت کننده
1397/08/26 -- کارگروه غارنوردی و غارشناسی / اسامی قبول شدگان دوره مربیگری درجه 3 غارنوردی
1397/08/21 -- کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره داوری درجه یک و دو صعودهای ورزشی آبان 97


بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها