برگزاری مسابقات سنگنوردی جنوب کشور

1396/10/30 | هیئت های استانی



متن خبر :

بمناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و شروع شانزدهمین سال کوهنوردی در امیدیه مسابقات سنگنوردی جنوب کشور در تاریخ 29دی ماه 96 به میزبانی باشگاه نفت امیدیه در دو رشته سرعت و سرطناب و در 5 رده سنی نونهالان a  و b و نوجوان c و d برگزا شد  و در پایان باشگاه نفت امیدیه با 2طلا و 2نقره و یک برنز قهرمان و تیم شیراز با یک طلا و 3نقره و 2 برنز نایب قهرمان  و تیم اهواز نفت اهواز با یک طلا و یک برنز جایگاه سوم و تیم شهر ایذه با یک طلا جایگاه چهارم  و تیم خرم اباد با یک برنز جایگاه پنجم دست یافتند.

این مسابقات با شرکت سنگنوردان از استانهای خوزستان و فارس و لرستان انجام شد.

در پایان به مدال اوران حکم قهرمانی و مدال و جایزه اهدا شد و به تیمهای اول تا سوم کاپ قهرمانی و به تیم های سرکت کننده کاپ اخلاق و هدایا تقدیم شد.

این مسابقات اشاالله سالی دو بار در سطح جنوب کشور و ملی انجام خواهد شد.

در کنار این مسابقات از پیشکسوتان امیدیه تقدیر و با 400 قطعه عکس فعالیت 16 ساله کوهنوردی در امیدیه به نمایش در امد


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





آخرین بخشنامه ها

1397/09/27 -- کمیته غارنوردی و غارشناسی / ارسال رزومه جهت بررسی شرکت در آزمون ورودی دوره تربیت مدرس کارگاه آموزشی نقشه برداری غار
1397/09/26 -- کمیته آموزش / چاپ احکام دوره‌های آموزشی توسط هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان
1397/09/20 -- کمیته کوه‌نوردی با اسکی/ فراخوان ثبت‌نام در مسابقات کوه‌نوردی با اسکی کاپ جهانی و کاپ آسیا آقایان و بانوان/ اسفند 97 و فروردین 98
1397/09/19 -- کارگروه غارنوردی و غارشناسی / اعلام نتیجه دوره بازآموزی مربیان درجه 3 غارنوردی قم/ آبان 97
1397/09/18 -- کارگروه حفظ محیط کوهستان / اعلام آدرس محل برگزاری دوره مدرسی حفظ محیط کوهستان آقایان و بانوان/ کرمانشاه/ آذر 97
1397/09/14 -- کارگروه آموزش / اعلام نتیجه دوره بازآموزی مربیان درجه 1 و درجه 2 سنگ نوردی آقایان و بانوان/ مهر97/ پل‌خواب
1397/09/14 -- کارگروه آموزش / اعلام نتیجه دوره بازآموزی مربیان درجه 3 سنگ نوردی آقایان و بانوان/ مهر97/ پل‌خواب
1397/09/12 -- تغییر زمان و اعلام محل برگزاری نخستین دوره جام سنگ‌نوردی باشگاه‌ها
1397/09/07 -- کارگاه دانش‌افزایی طراحی یخنوردی با حضور Vasily Terekhin از طراحان بین‌المللی فدراسیون جهانی کوه‌نوردی UIAA پلور ـ دی 97
1397/09/07 -- قدردانی از حضور فعال و تلاش های ارزشمند در برگزاری نخستین دوره المپیاد استعدادهای برتر سنگ‌نوردی
1397/09/07 -- کمپ تمرینی یخ‌نوردی فدراسیون جهانی کوه‌نوردی (UIAA) با حضور Vasily Terekhin مربی، ورزشکار و طراح بین‌المللی دی 1397ـ پلور و میگون/ مردان و زنان
1397/08/30 -- کمیته آموزش / اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان دوره مربیگری درجه 2 کوه‌پیمایی آقایان مهر 1397 / آذربایجان شرقی
1397/08/30 -- کارگروه آموزش / اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان دوره مربیگری درجه 3 دره نوردی آقایان و بانوان آبان 1397 / تهران
1397/08/29 -- بازانتشار / کارگروه مسابقات و لیگ / ششمین دوره مسابقات درای تولینگ جام فجر ـ انتخابی تیم ملی و اعزام آزاد گرامیداشت هفته وحدت و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی سرطناب و سرعت ـ پلور آذر97 / مردان و زنان
1397/08/29 -- کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 3 صعودهای ورزشی مردان ـ پلور ـ آبان 97
1397/08/29 -- کارگروه آموزش / نتیجه سه دوره بازآموزی مربیان درجه سه کوهپیمایی خراسان رضوی، تهران، مرکزی
1397/08/28 -- کارگروه مسابقات و لیگ / اعلام نقشه مسیر سرعت نخستین دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر کرمان ـ زنجان/ آذر 97
1397/08/27 -- کمیته استعدادیابی/ اعلام جزئیات برگزاری نخستین دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر و لیست نفرات شرکت کننده
1397/08/26 -- کارگروه غارنوردی و غارشناسی / اسامی قبول شدگان دوره مربیگری درجه 3 غارنوردی
1397/08/21 -- کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره داوری درجه یک و دو صعودهای ورزشی آبان 97


بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها