دومین مرحله اردوی منتخبین صعودهای ورزشی کشور فارس ـ پسران و دختران / تیر ماه 1398

1398/03/22 | بخشنامه ها



متن خبر :

به آگاهی می‌رساند، در ادامۀ برگزاری موفق اولین مرحله اردوی استعدادپروری در دی ماه سال گذشته، کمیته استعدادیابی و استعدادپروری فدراسيون کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی در جهت دستیابی به رشد و توسعه پایدار صعودهای ورزشی، دومین اردوی سنگ‌نوردي منتخبین سنین پایه و همچنین منتخبین اولین المپیاد استعدادهای برتر در سال 97 را به شرح زير برگزار مي‌نمايد:

زمان پذیرش و برگزاری:

رده سنی

زمان پذیرش

زمان خروج

پایه

ساعت 9 صبح  - سه‌شنبه مورخ 18 تیرماه

ظهر - جمعه مورخ 21 تیر ماه

المپیاد (گروه اول و دوم)

ساعت 9 صبح  - شنبه مورخ 22 تیر ماه

ظهر - سه‌شنبه مورخ  25 تیر ماه

 

محل برگزاری: شیراز، شهرک گلستان، خیابان رییس علی دلواری، کوچه 14، سالن اختصاصی سنگنوردی شیراز.

مدارک مورد نیاز در هنگام پذیرش:

1ـ بیمۀ ورزشی معتبر؛ 2ـ  گواهی صحّت و سلامت از پزشک؛  3ـ رضایت‌نامۀ والدین که به تأیید هیأت استان رسیده باشد؛ 4- فرم‌های پایش سلامت تکمیل‌شده با مهر و امضای پزشک.

هزینه ورودیه: رایگان

پذیرایی و استقرار: تغذیه و اسکان بر عهدۀ میزبان می‌باشد.

اعزام یک نفر مربی یا سرپرست از استان الزامی بوده و در صورت عدم اعزام ایشان مسئولیت نفرات در ساعات غیرتمرینی با هیات استان اعزام‌کننده است.

آخرین مهلت ثبت‌نام در پرتال فدارسیون تا ساعت 16 روز سه شنبه 11 تیر ماه

پسران

https://portal.msfi.ir/Educations/ClassView/933

دختران

https://portal.msfi.ir/Educations/ClassView/934

توجه:

ـ لطفاً جهت جلوگيري از بروز هرگونه مشکل، از ثبت‌نام در روزهاي پاياني خودداري نماييد.

ـ لوازم فني مورد استفاده شرکت‌کنندگان مي‌بايست سالم و داراي استاندارد مربوطه باشد.

ـ تمامي ورزشکاران مي‌بايست با پوشش مناسب فصل و مطابق عُرف مورد تأييد وزارت ورزش و جوانان در اين اردو شرکت نمايند.

ـ در صورت وجود هرگونه ابهام و سؤالات احتمالی روزهای زوج از ساعت 10 تا 11 و 18 تا 19 به شماره 09333755415  تماس حاصل نمایید.

در صورت تمایل به همراهی والدین، ضمن اینکه هزینه بر عهده خود ایشان می‌باشد، می‌توانند با نمایندۀ هیأت استان فارس آقای منوچهری با شماره همراه 09179101090 تماس حاصل نمایند.

مقتضی است تمامی هیأت‌های کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان‌ها نسبت به اطلاع‌رسانی مراتب فوق در اسرع وقت اقدام و مقدمات لازم را جهت اعزام ورزشکاران به‌عمل آورند.

توجه: حتما قبل از ثبت نام، باشگاه خود را انتخاب نمایید. از لینک راهنمای زیر استفاده نمایید
 
https://portal.msfi.ir/Login/DownloadHelp/5

رده سنی پایه

پسران

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

1

آرتین فرزانهنادر

آذربایجان غربی

7

کیاوش صارمصفاری

خراسان رضوی

2

امیر  احمدی

زنجان

8

سهیل خرمی

اصفهان

3

سانیار نوری

کرمانشاه

9

طاها رحیمیرنجبر

آذربایجان شرقی

4

هیراد رشیدیکاونرودی

هرمزگان

10

مانی عبادی

زنجان

5

آرمین آریانفر

کرمان

11

هیراد  گلکار

تهران

6

کیان عزیزیاقدم

آذربایجان غربی

12

سهیل سیدسیاح

اردبیل

 

 

دختران

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

1

ارنیکا احتشامیکلاشمی

قزوین

8

نگین نیستانی

خراسان شمالی

2

لعیا عابدیصفدرآبادی

خراسان رضوی

9

سارا مقدمی

کرمان

3

نرگس سالاریبرکوئی

یزد

10

محیا احمدبیگلو

قزوین

4

بهار عراقیپور

کرمان

11

مهتاب ضیایی

خراسان رضوی

5

تبسم شیردل

خراسان شمالی

12

یاسمینزهرا سلیمانی

کرمان

6

آنیتا ادیبفر

خراسان شمالی

13

هلیا پیرزاد

کردستان

7

زهرا محمدپور

خراسان رضوی

ــ

ــ

ــ

 

منتخبین المپیاد - پسران

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

1

امین سعادتمند

خراسان رضوی

6

علیاصغر عمارلو

خراسان رضوی

2

امیرحسین ایرانشاهی

تهران

7

محمدحسین یوسفی

زنجان

3

کیارش کرخی

خراسان رضوی

8

حمیدرضا اکبری

کردستان

4

ماهان عطایی

فارس

9

شایان عطار

فارس

5

رضا غبیشاوی

خوزستان

10

سامان عطار

فارس

 

منتخبین المپیاد - دختران

دیف

نام و نام خانوادگی

استان

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

1

سارا زراعتزاده

کرمان

8

صبا شمخانی

همدان

2

آیناز محمدیساردو

کرمان

9

فاطمه رحمانی

قزوین

3

سوگند طهمورثییگانه

تهران

10

کیانا رشیدی

کرمان

4

ریحانه ساداتموسوی

تهران

11

مهشید ذاکری

خراسان رضوی

5

هلیا ساداتحسینی

کرمان

12

کیانا صارمصفاری

خراسان رضوی

6

زهرا مقدمی

کرمان

13

آیناز علوی

تهران

7

فاطمه محمدی‏نژاد

کرمان

ــ

ــ

ــ

منتخبین المپیاد - پسران

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

1

محمد یوسفی

خراسان رضوی

6

یوسف خورشیدهمدانی

خراسان رضوی

2

سیدرضا تقیپور

خراسان رضوی

7

بنیامین زنگیآبادی

سیستان

3

محمدرضا نوری

زنجان

8

رهاد سخنگو

تهران

4

کورش صادقیجهرمی

فارس

9

رضا فراهانی

مرکزی

5

آرش صادقیجهرمی

فارس

ــ

ــ

ــ

منتخبین المپیاد - دختران

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

1

پریسا مددی

البرز

5

مهسا عزیزیعلیعربی

اصفهان

2

آناهیتا آریانفر

کرمان

6

بهار طاهرخانی

قزوین

3

سیدهنازنینزهرا مظفری

تهران

7

فاطمه قهرمان پور

بوشهر

4

زهرا کهنوجی

کرمان

ــ

ــ

ــ

 


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





آخرین بخشنامه ها

1398/05/23 -- دوره بازآموزی مربیان درجه 3 سنگ‌نوردی ویژه آقایان و بانوان/ البرز
1398/05/23 -- دوره بازآموزی مربیان درجه 2 سنگ‌نوردی ویژه آقایان و بانوان/ البرز
1398/05/23 -- دوره‌های بازآموزی مربیان درجه 3 کوهپیمایی ویژه آقایان و بانوان تهران/ آذربایجان شرقی/ خراسان رضوی/ مرکزی/ اصفهان
1398/05/19 -- قدردانی کمیته مسابقات و لیگ از حضور فعال و زحمات در برگزاری ششمین دوره مسابقات دوی کوهستان (اسکای رانینگ) قهرمانی کشور تهران ـ مرداد 1398
1398/05/15 -- اعلام رتبه‌بندی استان‌های برتر آموزش کشور
1398/05/14 -- اسامی و شرایط بهره‌مندی از طراحان درجه 1 و 2 و 3 صعودهای ورزشی شهریور 98 تا شهریور 1401
1398/05/14 -- اسامی قبول شدگان دوره مربیگری درجه 3 صعودهای ورزشی یاسوج تیر 98
1398/05/13 -- رعایت کامل مفاد بخشنامه ششمین دوره مسابقات دوی کوهستان ( اسکای رانینگ) قهرمانی کشور تهران – البرز مرکزی – توچال – مرداد 1398
1398/05/13 -- برگزاری دومین دوره جام سنگ‌نوردی باشگاه‌ها زنان ـ مردان / گرایش بولدر و سرطناب/ همدان/ شهریور 1398
1398/05/13 -- چهارمین دوره آزمون ورودی داوری درجه ۳ یخ‌نوردی و درای‌تولینگ ـ اینترنتی آقایان و بانوان ـ شهریور 1398
1398/05/12 -- اسامی قبول‌شدگان آزمون ورودی درجه 3 سنگ‌نوردی/ و برگزاری دوره مربیگری درجه 3 سنگ‌نوردی / ویژه آقایان و بانوان
1398/05/12 -- اعلام اسامی قبول‌شدگان آزمون ورودی درجه 2 سنگ‌نوردی و برگزاری دوره مربیگری درجه 2 سنگ‌نوردی/ ویژه آقایان و بانوان
1398/05/12 -- فراخوان رقابت‌های جهانی یخ‌نوردی 2020 ـ 2019 فدراسیون جهانی کوه‌نوردی
1398/05/09 -- اعلام میزبانی کاپ یخ‌نوردی آسیا/ دی 98
1398/05/09 -- اعلام نتیجه آزمون ورودی مربیگری درجه 2 غارنوردی بانوان و آقایان
1398/05/07 -- تمدید مهلت ثبت نام و اعلام مکان پذیرش ششمین دوره مسابقات دوی کوهستان (اسکای رانینگ) قهرمانی کشور تهران
1398/05/07 -- اعلام اسامی قبول‌شدگان آزمون ورودی مربیگری درجه3 دره‌نوردی و برگزاری دوره مربیگری درجه3 دره‌نوردی (آقایان و بانوان) / استان قزوین
1398/05/07 -- اسامی و شرایط بهره‌مندی از داوران درجه 1 و 2 و 3 صعودهای ورزشی شهریور 98 تا شهریور 1401
1398/05/07 -- تغییر زمان دومین دوره مسابقات سنگ‌نوردی المپیاد استعدادهای برتر پسران و دختران/ زنجان/ مرداد و شهریور 98
1398/05/06 -- احكام مربیگری، داوری، طراحی و مربی راهنمای کوهستان سطح باشگاه آماده تحویل ـ مرداد 98


بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها