اسامی قبول‌شدگان آزمون ورودی درجه 3 سنگ‌نوردی/ و برگزاری دوره مربیگری درجه 3 سنگ‌نوردی / ویژه آقایان و بانوان

1398/05/12 | بخشنامه ها



متن خبر :

به آگاهی می‌رساند؛ کمیته آموزش این فدراسیون در راستای اجرای تقویم سال 1398 و به منظور توسعه کمی و کیفی و ارتقای سطح آموزش در سراسر کشور در نظر دارد دوره مربیگری درجه 3 سنگ‌نوردی را برای قبول‌شدگان آزمون ورودی مربیگری درجه 3 سنگ‌نوردی (که در تیرماه 1398 در استانهای کرمانشاه و البرز برگزار شد) ، به شرح زیر برگزار ‌نماید:

 ¯ زمان برگزاري دوره بانوان: دوشنبه 25 شهریور تا جمعه 29 شهریور 1398

¯ زمان پذيرش دوره بانوان: دوشنبه 25 شهریور 98 - ساعت 7 بامداد

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

¯ زمان برگزاري دوره اول آقایان: جمعه 1 شهریور تا سه شنبه 5 شهریور 1398

¯ زمان پذيرش دوره اول آقایان: جمعه 1 شهریور 98 - ساعت 7 بامداد

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

¯ زمان برگزاري دوره دوم آقایان: پنج شنبه 7 شهریور تا دوشنبه 11 شهریور 1398

¯ زمان پذيرش دوره دوم آقایان: پنج شنبه 7 شهریور 98 - ساعت 7 بامداد

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

¯ محل پذیرش و برگزاری: استان البرز، جاده کرج چالوس، منطقه پل خواب 

مهلت ثبت نام در پرتال فدراسیون تا ساعت 24 روز چهارشنبه  23 مرداد 1398

دوره اول آقایان

https://portal.msfi.ir/Educations/ClassView/990

دوره دوم آقایان

https://portal.msfi.ir/Educations/ClassView/991

دوره بانوان

https://portal.msfi.ir/Educations/ClassView/992

¯ هزینه ثبت نام: مبلغ 6000000 ریال (شش میلیون ریال)

¯ مدارك و شرایط موردنیاز:

- صعود 10 مسیر 3 طول و یا 15 مسیر 2 طول سنگنوردی ارائه گزارش و مستندات به صورت فرمت راهنمای صعود بر روی لوح فشرده

ـ دارا بودن مدرك تحصيلي (حداقل ديپلم)

ـ مشخص بودن وضعیت نظام وظیفه (برای آقایان)

ـ عضویت در باشگاه کوهنوردی و صعودهای ورزشی

¯ مدارک مورد نیاز در هنگام پذیرش:

ـ ارائه اصل كارت ملی

ـ ارائه اصل كارت بيمه ورزشي با تاریخ اعتبار

ـ ارائه اصل گواهي صحت و سلامت (به تاریخ حداکثر یک هفته قبل از شروع دوره)

¯ لوازم و تجهیزات مورد نیاز:

وسایل شب‌مانی، لوازم فنی شخصی، 1 حلقه طناب 50 متری دینامیک (هر دو نفر)، کلاه کاسک، تسمه 120 و 180 سانتی، کوئیک درا 10 عدد، ابزار حمایت و فرود، کارابین پیچ 5 عدد، کارابین ساده 5 عدد. هارنس، طنابچه اتوبلوک (پروسیک) دو عدد، ابزار بالاکشی ، ابزار میانی و کارگاه، رکاب و...

ـ همراه داشتن تغذیه برای 5 روز 

¯ توجه:

ـ كليه لوازم فني بايد داراي استاندارد UIAA باشند.

ـ هزينه اسكان، تغذيه و اياب و ذهاب به عهده شركت‌كنندگان مي‌باشد.

- آزمون کتبی از طرح درس های مدون سنگ‌نوردی (کارآموزی و پیشرفته و مربیگری درجه 3 سنگ‌نوردی) و موارد مطرح شده در دوره اخذ خواهد شد.

اسامی پذیرفته شدگان آزمون ورودی درجه 3 سنگ‌نوردی / تیرماه 98

                    آقایان: 

نتیجه

استان

نام و نام خانوادگی

ردیف

قبول

فارس

احمد بدیعی فرجام

1

قبول

آذربایجان شرقی

رحمان ابراهیمی دیزجچراغ

2

قبول

فارس

علی رضا اکبری

3

قبول

خراسان شمالی

مصطفی روزبه

4

قبول

مازندران

جمال سلیمانی

5

قبول

البرز

سید مهدی حسینی رنانی

6

قبول

مازندران

وحید متانی بورخیلی

7

قبول

مرکزی

مجتبی قهیه ئی

8

قبول

آذربایجان شرقی

فرزان جباری ایلخچی

9

قبول

قم

حمید وطن خواه

10

قبول

مرکزی

رضا رفیعی

11

قبول

گیلان

محمود داوری

12

مشروط

خراسان رضوی

عماد ملائی

13

مشروط

اصفهان

محسن قربانیان

14

مشروط

تهران

وحید صدقی دهقان

15

مشروط

بوشهر

قاسم علی زاده

16

مشروط

البرز

کریم رمضانی

17

مشروط

کرمانشاه

سید بهنام موسوی مهدویان

18

مشروط

فارس

هاشم انتظاری

19

مشروط

خراسان رضوی

احمد ایرانفر

20

مشروط

تهران

بهنام كريمي

21

مشروط

تهران

علی سپهری

22

مشروط

تهران

محمدرضا همتی تیر آبادی

23

مشروط

مازندران

حمیدرضا رمضانپور

24

مشروط

البرز

حسن عظیمی تیل

25

مشروط

مرکزی

محسن نان بده

26

مشروط

تهران

امیرناصر پوررسول

27

مشروط

گیلان

مهران نجفی اصلی پاشاکی

28

مشروط

خراسان رضوی

حسین علیمردانی

29

مشروط

تهران

سینا امینی

30

مشروط

همدان

مرتضی نعمتی پور فر

31

مشروط

خراسان رضوی

محمد شبانیان

32

مشروط

کرمانشاه

فریدون علی زاده

33

مشروط

آذربایجان شرقی

سعید بابایی گنبری

34

مشروط

همدان

حمید مسلم خانی

35

مشروط

اصفهان

رضا صفی زاده

36

مشروط

مرکزی

رضا نامجو مطلق

37

مشروط

همدان

عباداله سوری

38

مشروط

کرمانشاه

محسن هدایت

39

مشروط

همدان

پوریا بوجاریان

40

مشروط

مازندران

عطا عبدی

41

مشروط

چهارمحال و بختیاری

رضا ابراهیمی

42

مشروط

مازندران

احمد فلاح

43

مشروط

آذربایجان شرقی

علی شیبانی اصل

44

مشروط

کرمان

حسین ابراهیمی دارسینوئیه

45

مشروط

قزوین

علی لشگری

46

مشروط

تهران

هادی سرور

47

مشروط

فارس

بهزاد افشار

48

مشروط

اصفهان

امین اسحقیان

49

مشروط

گلستان

مسعود مسگر

50

مشروط

زنجان

حسین مصطفوی

51

                    بانوان:                   

نتیجه

استان

نام و نام خانوادگی

ردیف

قبول

فارس

فاطمه حق نگهدار

1

قبول

فارس

مريم اسداللهي

2

قبول

تهران

بهاره بابایی

3

مشروط

همدان

اسراء نادی

4

مشروط

فارس

آرزو شاهد

5

مشروط

مازندران

زهرا محمودی

6

مشروط

آذربایجان شرقی

مهناز بنی هاشم حصار

7

مشروط

کهگیلویه و بویراحمد

ساره حسینی

8

مشروط

خراسان رضوی

زهره علیزاده

9

مشروط

کرمانشاه

زهرا امیری پریان

11

مشروط

خراسان رضوی

بهاره کمالی چوکانلو

12

مشروط

خراسان رضوی

شبنم بهادری مرغزار

13

مشروط

اصفهان

سپیده ربیعی

14

مشروط

خراسان رضوی

معصومه جمشیدی مقدم

15

¯ توجهمشروط به شرکت‌کنندگانی گفته می‌شود که حتما باید با آمادگی بیشتر فنی در دوره حاضر شوند.

مقتضی است تمامی هیئت‌های کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان‌ها نسبت به اطلاع‌رسانی مراتب مذکور اقدامات لازم را به عمل آورند.

 


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





آخرین بخشنامه ها

1398/12/07 -- احکام مربیگری، داوری، طراحی و مربی راهنمای کوهستان سطح باشگاه آماده تحویل / اسفند 1398
1398/12/04 -- اعلام تقویم مسابقات جام‌های جهانی سنگ‌نوردی در سایت IFSC
1398/12/04 -- اطلاعیه / اجتناب از برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی
1398/11/29 -- دوره بازآموزی درجه3 دره‌نوردی اسفند 98/ کهگیلویه و بویراحمد
1398/11/28 -- جدول زمان‌بندی مرحله دوم دومین دوره مسابقات سنگ‌نوردی جام باشگاه‌ها و بیستمین دوره مسابقات سرعت، گرامیداشت دهه فجر
1398/11/28 -- مسئولیت مربیان درجه 2 و 3 صعودهای ورزشی
1398/11/28 -- اعلام نتیجه بازآموزی مربیان درجه 2 و 3 صعودهای ورزشی در حوزه آموزش و فعالیت در سالن‌های سنگ‌نوردی ـ مردان و زنان شیراز ـ بهمن 98
1398/11/28 -- چهارمین اردوي آموزشی، پرورشي و انتخابی تیم ملی اميد (ورودي98) تهران، آبشار آبنیک/ آقایان و بانوان
1398/11/23 -- اعلام نتایج دوره مدرسی نجات فنی دی ماه 1398 – تهران ـ شهرستان قدس
1398/11/21 -- احكام مربیگری، داوری، طراحی و مربی راهنمای کوهستان سطح باشگاه آماده تحویل - بهمن 98
1398/11/21 -- بازانتشار / بیستمین دوره مسابقات سنگنوردی جام فجر گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گرایش سرعت / زنجان ـ اسفند 98
1398/11/21 -- تغییر زمان بیستمین دوره مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر، گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گرایش سرعت/ زنجان / اسفند 98/ مردان
1398/11/21 -- اطلاعیه/ موارد تکمیلی آزمون‌های استعدادیابی
1398/11/13 -- برگزاری آزمون‌های انتخابی اردوهای استعدادپروری
1398/11/07 -- اطلاعیه / اعلام اطلاعات تکمیلی صعود سراسری و بین‌المللی قلل منطقه سبلان
1398/11/06 -- اولین دوره بین‌المللی دانش‌افزایی کوهپیمایی همگانی
1398/11/05 -- دوره دانش افزایی بین‌المللی کوهپیمایی همگانی اصفهان/ بهمن 98
1398/11/01 -- نخستین دوره مسابقات یخ‌نوردی المپیاد استعدادهای برتر گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دختران ـ پسران / گرایش سرعت / تهران، میگون / بهمن 1398
1398/10/30 -- قدردانی کمیته مسابقات و لیگ از برگزاری پنجمین دوره مسابقات دوی کوهستان (اسکای رانینگ) جام فجر کشور اراک ـ بهمن 1398
1398/11/06 -- اولین دوره بین‌المللی دانش‌افزایی کوهپیمایی همگانی


بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها