اسامی قبول‌شدگان دوره‌های مربیگری درجه 3 سنگ‌نوردی آقایان و بانوان پل خواب / شهریور 98

1398/08/21 | بخشنامه ها



متن خبر :

پیرو برگزاری دوره‌های مربیگری درجه 3 سنگ‌نوردی آقایان از تاریخ 1 تا 5 شهریور و 7 تا 11 شهریور و بانوان از تاریخ 25 تا 29 شهریور سال جاری در منطقه پل خواب؛ اسامی قبول‌شدگان دوره‌های مذکور به شرح پیوست اعلام می‌شود:

¯ توجه:

کلیه قبول‌شدگان می‌بایست حداکثر تا پایان بهمن ماه سال جاری نسبت به تکمیل و ارائه مدارک به شرح زیر اقدام نمایند:

1- پایان‌نامه

2ـ یک قطعه عکس 4 × 3

3ـ رونوشت مدرک تحصیلی «حداقل دیپلم» (برابر اصل شده توسط مراجعه قانونی)

4ـ رونوشت کارت پایان خدمت برای آقایان (برابر اصل شده توسط مراجع قانونی)

5ـ تئوری سازمان درجه 3 (ریز نمرات با تأیید هیأت استان یا آموزش اداره کل ورزش و جوانان استان)

آقایان:

استان

نام و نام خانوادگی

ردیف

اصفهان

امین اسحقیان

1

اصفهان

محسن قربانیان

2

البرز

سید مهدی حسینی رنانی

3

البرز

کریم رمضانی

4

آذربایجان شرقی

رحمان ابراهیمی دیزجچراغ

5

آذربایجان شرقی

سعید بابایی گنبری

6

آذربایجان شرقی

فرزان جباری ایلخچی

7

بوشهر

قاسم علی زاده

8

تهران

امیرناصر پوررسول

9

تهران

بهنام كريمي

10

تهران

حسن عظیمی تیل

11

تهران

سینا امینی

12

تهران

علی سپهری

13

تهران

محمدرضا همتی تیر آبادی

14

تهران

وحید صدقی دهقان

15

تهران

هادی سرور

16

چهارمحال و بختیاری

رضا ابراهیمی

17

خراسان رضوی

احمد ایرانفر

18

خراسان رضوی

حسین علیمردانی

19

خراسان رضوی

عماد ملائی

20

خراسان رضوی

محمد شبانیان

21

خراسان شمالی

مصطفی روزبه

22

زنجان

حسین مصطفوی

23

فارس

احمد بدیعی فرجام

24

فارس

بهزاد افشار

25

فارس

علی رضا اکبری

26

فارس

هاشم انتظاری

27

قزوین

علی لشگری

28

قم

حمید وطن خواه

29

کرمان

حسین ابراهیمی دارسینوئیه

30

کرمانشاه

سید بهنام موسوی مهدویان

31

کرمانشاه

فریدون علی زاده

32

کرمانشاه

محسن هدایت

33

گیلان

محمود داوری

34

گیلان

مهران نجفی اصلی پاشاکی

35

مازندران

جمال سلیمانی

36

مازندران

حمیدرضا رمضانپور

37

مازندران

عطا عبدی

38

مازندران

وحید متانی بورخیلی

39

مرکزی

رضا رفیعی

40

مرکزی

مجتبی قهیه ئی

41

مرکزی

محسن نان بده

42

همدان

پوریا بوجاریان

43

همدان

عباداله سوری

44

همدان

مرتضی نعمتی پور فر

45

بانوان:

استان

نام و نام خانوادگی

ردیف

اصفهان

سپیده ربیعی

1

گلستان

مینا بشارت

2

کرمانشاه

زهرا امیری پریان

3

آذربایجان شرقی

مهناز بنی هاشم حصار

4

تهران

بهاره بابایی

5

خراسان رضوی

شبنم بهادری مرغزار

6

خراسان رضوی

بهاره کمالی چوکانلو

7

خراسان رضوی

زهره علیزاده

8

خراسان رضوی

معصومه جمشیدی مقدم

9

فارس

آرزو شاهد

10

فارس

فاطمه حق نگهدار

11

فارس

مريم اسداللهي

12

کهگیلویه و بویراحمد

ساره حسینی

13

مازندران

زهرا محمودی

14

همدان

اسراء نادی

15

 مقتضی است هیأت‌های کوهنوردی و صعودهای ورزشی نسبت به اطلاع‌رسانی مراتب مذکور در اسرع وقت اقدامات لازم را به عمل آورند.

 

 


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





آخرین بخشنامه ها

1398/10/28 -- اعلام نتیجه دوره بازآموزی مربیان درجه 3 غارنوردی اصفهان/ دی 98
1398/10/28 -- اطلاعیه / مبنای انتخاب برترین باشگاه‌ها در همایش تجلیل سالیانه از باشگاه‌های برتر کشور
1398/10/28 -- اعلام نتایج ترکیبی (Combined) از مجموع مسابقات سرعت جام فجر و سنگ‌نوردی جام باشگاه‌ها زنجان ـ اسفند 98
1398/10/28 -- سومین اردوي آموزشی، پرورشي و انتخابی تیم ملی اميد (ورودي98) اردبیل/ بهمن 98
1398/10/24 -- قابل توجه اعضای محترم پرتال فدراسیون / امکان چاپ کارت عضویت ، کارت راهنمایان کوهستان و کارت مربیگری
1398/10/23 -- اعلام نتایج هفتمین دوره طراحی و داوری درجه 3 دوی کوهستان گلستان ـ کردکوی ـ دی ماه 1398
1398/10/23 -- برگزاری مرحله دوم دومین دوره مسابقات سنگ‌نوردی جام باشگاه‌ها / زنان ـ مردان گرایش بولدر و سرطناب/ زنجان/ اسفند 1398
1398/10/23 -- مسابقه یخ‌نوردی جام آسیا UIAA ایران ـ تهران ـ میگون ـ بهمن 1398
1398/10/21 -- ششمین دوره مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی رده‌های سنی نوجوانان و نونهالان ـ گرایش سرطناب ـ دختران و پسران زنجان ـ اسفند 1398
1398/10/21 -- بازانتشار / پنجمین دوره مسابقات دوی کوهستان جام فجر گرامیداشت چهلمین و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی /اراک ـ دی 1398
1398/10/21 -- بیستمین دوره مسابقات سنگنوردی جام فجر گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گرایش سرعت / زنجان ـ اسفند 98/ مردان و زنان
1398/10/18 -- تغییرمکان برگزاری دوره مدرسی نجات فنی ویژه پذیرفته‌شدگان آزمون ورودی ـ آذر 1398
1398/10/15 -- اطلاعیه/برگزاری دوره های آبشار یخی از تاریخ 18 دی ماه
1398/10/15 -- نخستین دوره مسابقات یخ‌نوردی المپیاد استعدادهای برتر تهران ـ میگون ـ بهمن 1398
1398/10/15 -- برگزاری ششمین دوره مسابقات سنگ نوردی جام فجر / رده‌های سنی نوجوانان و نونهالان ـ گرایش سرطناب ـ دختران و پسران زنجان ـ بهمن 1398
1398/10/15 -- اطلاعیه برگزاری دوره های کارگاه آموزشی نجات در برف (بهمن شناسی) از تاریخ 19 دی ماه
1398/10/11 -- احكام مربیگری، داوری، طراحی و مربی راهنمای کوهستان سطح باشگاه آماده تحویل - دی 98
1398/10/10 -- اطلاعیه تغییر محل برگزاری دوره بازآموزی مربیان درجه 3 غارنوردی اصفهان / دی 98
1398/10/10 -- گزارش عملکرد آموزشی در برگزاری دوره‌‌های مربیگری و بازآموزی برگزار شده توسط فدراسیون
1398/10/10 -- گزارش عملکرد آموزشی در دو بخش دوره‌های پایه و کارگاه‌های آموزشی برگزار شده توسط هیئت‌های استان‌ها


بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها

گزارش تصویری / دومین کنگره ملی پزشکی کوهستان / با رویکرد به امداد و نجات و کمک های اولیه / 26 تا 28 دی ماه

گزارش تصویری / برگزارى دوره مدرسى نجات فنى (دى ماه ١٣٩٨ - تهران، شهر قدس)

دیدار رئیس فدراسیون کوهنوردی و صعودهای‌ورزشی با حمیدرضا مومنی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم

برگزاری جلسه کمیته انضباطی فدراسیون / رسیدگی به تخلفات ورزشی مربوط به کمپ یخ‌نوردی روسیه ـ مسکو

گزارش تصویری / پنجمین دوره مسابقات دوی کوهستان جام فجر / دی ماه 98

سومین اردوي آموزشی، پرورشي و انتخابی تیم ملی اميد (ورودي98) اردبیل/ بهمن 98

اعلام نتایج ترکیبی (Combined) از مجموع مسابقات سرعت جام فجر و سنگ‌نوردی جام باشگاه‌ها زنجان ـ اسفند 98

اطلاعیه / مبنای انتخاب برترین باشگاه‌ها در همایش تجلیل سالیانه از باشگاه‌های برتر کشور

اعلام نتیجه دوره بازآموزی مربیان درجه 3 غارنوردی اصفهان/ دی 98

نتایج پنجمین دوره مسابقات دوی کوهستان جام فجر گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی دی ماه 98