اسامی قبول‌شدگان دوره‌های مربیگری درجه 3 سنگ‌نوردی آقایان و بانوان پل خواب / شهریور 98

1398/08/21 | بخشنامه ها



متن خبر :

پیرو برگزاری دوره‌های مربیگری درجه 3 سنگ‌نوردی آقایان از تاریخ 1 تا 5 شهریور و 7 تا 11 شهریور و بانوان از تاریخ 25 تا 29 شهریور سال جاری در منطقه پل خواب؛ اسامی قبول‌شدگان دوره‌های مذکور به شرح پیوست اعلام می‌شود:

¯ توجه:

کلیه قبول‌شدگان می‌بایست حداکثر تا پایان بهمن ماه سال جاری نسبت به تکمیل و ارائه مدارک به شرح زیر اقدام نمایند:

1- پایان‌نامه

2ـ یک قطعه عکس 4 × 3

3ـ رونوشت مدرک تحصیلی «حداقل دیپلم» (برابر اصل شده توسط مراجعه قانونی)

4ـ رونوشت کارت پایان خدمت برای آقایان (برابر اصل شده توسط مراجع قانونی)

5ـ تئوری سازمان درجه 3 (ریز نمرات با تأیید هیأت استان یا آموزش اداره کل ورزش و جوانان استان)

آقایان:

استان

نام و نام خانوادگی

ردیف

اصفهان

امین اسحقیان

1

اصفهان

محسن قربانیان

2

البرز

سید مهدی حسینی رنانی

3

البرز

کریم رمضانی

4

آذربایجان شرقی

رحمان ابراهیمی دیزجچراغ

5

آذربایجان شرقی

سعید بابایی گنبری

6

آذربایجان شرقی

فرزان جباری ایلخچی

7

بوشهر

قاسم علی زاده

8

تهران

امیرناصر پوررسول

9

تهران

بهنام كريمي

10

تهران

حسن عظیمی تیل

11

تهران

سینا امینی

12

تهران

علی سپهری

13

تهران

محمدرضا همتی تیر آبادی

14

تهران

وحید صدقی دهقان

15

تهران

هادی سرور

16

چهارمحال و بختیاری

رضا ابراهیمی

17

خراسان رضوی

احمد ایرانفر

18

خراسان رضوی

حسین علیمردانی

19

خراسان رضوی

عماد ملائی

20

خراسان رضوی

محمد شبانیان

21

خراسان شمالی

مصطفی روزبه

22

زنجان

حسین مصطفوی

23

فارس

احمد بدیعی فرجام

24

فارس

بهزاد افشار

25

فارس

علی رضا اکبری

26

فارس

هاشم انتظاری

27

قزوین

علی لشگری

28

قم

حمید وطن خواه

29

کرمان

حسین ابراهیمی دارسینوئیه

30

کرمانشاه

سید بهنام موسوی مهدویان

31

کرمانشاه

فریدون علی زاده

32

کرمانشاه

محسن هدایت

33

گیلان

محمود داوری

34

گیلان

مهران نجفی اصلی پاشاکی

35

مازندران

جمال سلیمانی

36

مازندران

حمیدرضا رمضانپور

37

مازندران

عطا عبدی

38

مازندران

وحید متانی بورخیلی

39

مرکزی

رضا رفیعی

40

مرکزی

مجتبی قهیه ئی

41

مرکزی

محسن نان بده

42

همدان

پوریا بوجاریان

43

همدان

عباداله سوری

44

همدان

مرتضی نعمتی پور فر

45

بانوان:

استان

نام و نام خانوادگی

ردیف

اصفهان

سپیده ربیعی

1

گلستان

مینا بشارت

2

کرمانشاه

زهرا امیری پریان

3

آذربایجان شرقی

مهناز بنی هاشم حصار

4

تهران

بهاره بابایی

5

خراسان رضوی

شبنم بهادری مرغزار

6

خراسان رضوی

بهاره کمالی چوکانلو

7

خراسان رضوی

زهره علیزاده

8

خراسان رضوی

معصومه جمشیدی مقدم

9

فارس

آرزو شاهد

10

فارس

فاطمه حق نگهدار

11

فارس

مريم اسداللهي

12

کهگیلویه و بویراحمد

ساره حسینی

13

مازندران

زهرا محمودی

14

همدان

اسراء نادی

15

 مقتضی است هیأت‌های کوهنوردی و صعودهای ورزشی نسبت به اطلاع‌رسانی مراتب مذکور در اسرع وقت اقدامات لازم را به عمل آورند.

 

 


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





آخرین بخشنامه ها

1398/09/06 -- نتایج آزمون ورودی دوره طراحی و داوری درجه 3 دوی کوهستان (اسکای رانینگ)/ استان گلستان ـ آذر 1398 ـ شهرستان کردکوی
1398/09/04 -- قدردانی کمیته مسابقات و لیگ از حضور فعال و زحمات مسئولین، عوامل اجرایی
1398/09/04 -- دوره بازآموزی مربیان درجه 3 غارنوردی/ پلور/ دی 1398
1398/08/27 -- خودداری از برگزاری دوره‌های آموزشی کوه‌پیمایی، پیشرفته صعودهای ورزشی، دره‌نوردی و سنگ‌نوردی در فصل سرما (از تاریخ ابلاغ بخشنامه)
1398/08/27 -- احكام مربیگری، داوری، طراحی و مربی راهنمای کوهستان سطح باشگاه آماده تحویل - مهر 98
1398/08/21 -- اسامی قبول‌شدگان دوره‌های مربیگری درجه 3 سنگ‌نوردی آقایان و بانوان پل خواب / شهریور 98
1398/08/21 -- اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 2 سنگ‌نوردی آقایان و بانوان پل خواب / شهریور 98
1398/08/21 -- اولين اردوي آموزشی، پرورشي و انتخابی تیم ملی امید (ورودي 98) همدان/ آبان 98
1398/08/21 -- اطلاعیه / توسعه ورزش همگانی
1398/08/20 -- ششمین دوره مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی رده‌های سنی نوجوانان و نونهالان ـ ماده سرطناب دختران و پسران ـ بهمن 98
1398/08/20 -- اعلام نتایج دوره داوری د رجه 3 صعودهای ورزشی بوشهر ـ آبان 98
1398/08/19 -- اعلام نتایج دوره مربیگری درجه یک کوهپیمایی/ تهران/ مهر 98
1398/08/14 -- اعلام نتیجه دوره‌های بازآموزی مربیان درجه 3 کوه‌پیمایی/ شهریور، مهر و آبان 98
1398/08/14 -- اعلام نتیجه دوره بازآموزی مربیان درجه 3 و درجه 2 سنگ‌نوردی/ مهر 98
1398/08/13 -- اعلام محل برگزاری و شرایط دوره بازآموزی مدرسی نجات فنی مجتمع کوهستانی پلور/ آذر 98
1398/08/13 -- اعلام محل برگزاری و شرایط آزمون ورودی مدرسی نجات فنی مجتمع کوهستانی پلور/ آذر 98
1398/08/12 -- اطلاعیه فوری / تغییر نحوه ثبت نام نخستین دوره مسابقات دیواره‌نوردی جام فجر البرز/ آبان 98
1398/08/12 -- بازانتشار / نخستین دوره مسابقات دیواره‌نوردی جام فجر گرامیداشت هفته وحدت استان البرز ـ پل خواب ـ آبان 1398 / مردان ـ زنان
1398/08/11 -- جزوه «کارآموزی غارنوردی» / ویرایش دهم پائیز 1398
1398/08/11 -- «شیوه نامه برگزاری مسابقات سنگ‌نوردی در طبیعت» / ویرایش دوم آبان 1398


بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها